Sobota 02. 12 godz. 14.00
1. Saperów, Legionów,
2. J. Ziętka domy i J. Ziętka 2
3. J. Ziętka 12C, 10
4. Ziętka 20A, 16A, 12 AB

Niedziela 03.12 godz. 14.00
1. J. Ziętka 14
2. J. Ziętka 18, 16BC
3. J. Ziętka 22, 20BC
4. Deszczowa, 26 stycznia

Poniedziałek 04. 12 godz. 15.30
1. Wiosenna domki jednorodzinne
2. Przedwiośnie, Jesienna
3. Letnia, Wiosenna 26

Wtorek 05. 12 godz. 15.30
1. Dywizji Kościuszkowskiej 1
2. Dywizji Kościuszkowskiej 2

Środa 06. 12 godz. 15.30
1. Zimowa,
2. Dywizji Kościuszkowskiej 4, 3
3. Dywizji Kościuszkowskiej 6, 5

Piątek 08. 12 godz. 15.30
1. Dywizji Kościuszkowskiej 10, 9
2. Dywizji Kościuszkowskiej 14, 12

Sobota 09. 12 godz. 14.00
1. Dywizji Kościuszkowskiej 18, 16, 7
2. Dywizji Kościuszkowskiej 20
3. Dywizji Kościuszkowskiej 24, 22
4. Lotników 4, 2

Niedziela 10. 12 godz. 14.00
1. Lotników 7, 5
2. Lotników 8, 6
3. Lotników 11, 9
4. Lotników 12, 10

Poniedziałek 11. 12 godz. 15.30
1. Lotników 15A, 13
2. Lotników 15BC, 14AB
3. Lotników 16, 14C

Wtorek 12. 12 godz. 15.30
1. Lotników 20, 18
2. Lotników 21, 19
3. Lotników 22

Środa 13. 12 godz. 15.30
1. Piłsudczyków 2AB, 1
2. Piłsudczyków 2C , 3
3. Piłsudczyków 7, 5

Piątek 15. 12 godz. 15.30
1. Piłsudczyków 10, 8, 6
2. Piłsudczyków 11, 9
3. Piłsudczyków 14, 12

Sobota 16. 12 godz. 14.00
1. Piłsudczyków 15, 13
2. Piłsudczyków 16
3. Piłsudczyków 17

Niedziela 17. 12 godz. 14.00
1. Marynarzy 17, 19A
2. Marynarzy 21, 19B
3. Marynarzy 15, 13

Poniedziałek 18. 12 godz. 15.30
1. Marynarzy 11, 9
2. Marynarzy 7, 5
3. Marynarzy 3, 1

Wtorek 19. 12 godz. 15.30
1. Mieszka I 11,
1 Maja 42-66, 59, Witosa
2. Mieszka I 15

Środa 20. 12 godz. 15.30
1. Mieszka I 17BA
2. Mieszka I 19C, 17C
3. Mieszka I 19 BA

Środa 27. 12 godz. 15.30
1. Mieszka I 21 BA
2. Mieszka I 23C, 21C
3. Mieszka I 23 BA
4. Kapelanów Wojskowych 1A
5. Kapelanów Wojskowych 1B

Czwartek 28. 12 godz. 15.30
1. Kapelanów Wojskowych 3A
2. Kapelanów Wojskowych 3B
3. Kapelanów Wojskowych 4A
4. Kapelanów Wojskowych 4B

Piątek 29. 12 godz. 15.30
1. Kapelanów Wojskowych 6 ABC
2. Kapelanów Wojskowych 6 EDC
3. Kapelanów Wojskowych 8 ABC
4. Kapelanów Wojskowych 8 EDC

Sobota 30. 12 godz. 14.00
1. Kapelanów Wojskowych 10 ABC
2. Kapelanów Wojskowych 10 EDC
3. Kapelanów Wojskowych 12 ABC
4. Kapelanów Wojskowych 12 EDC

Wtorek 02.01 godz. 15.30
1. Jedności Narodowej 2 CBA
2. Jedności Narodowej 3 A, 2DE,
3. Jedności Narodowej 3 DCB
4. Jedności Narodowej 4BC, 3E

Środa 03.01 godz. 15.30
1. Jedności Narodowej 6A, 4A
2. Jedności Narodowej 6 CB
3. Armii Krajowej 2 CBA
4. Armii Krajowej 2 ED

Czwartek 04.01 godz. 15.30
1. Armii Krajowej 3 CBA
2. Armii Krajowej 3 FED
3. Armii Krajowej 4
4. Armii Krajowej 6

Piątek 05.01 godz. 15.30
1. Szarych Szeregów 1 FED
2. Szarych Szeregów 1 CBA

Sobota 06. 01 godz. 14.00
1. Szarych Szeregów 2 FED
2. Szarych Szeregów 2 CBA
3. Szarych Szeregów 4
4. Szarych szeregów 6

Niedziela 07. 01 godz. 14.00
1. Wł. Jagiełły 1
2. Wł. Jagiełły 2
3. Wł. Jagiełły 3 CBA
4. Wł. Jagiełły 4

Poniedziałek 08. 01 godz. 15.30
1. Wł. Jagiełły 7D, 5D, 3D
2. Wł. Jagiełły 5 CBA
3 Wł. Jagiełły 7 CBA
4. St. Batorego 3 KJ

Wtorek 09. 01 godz. 15.30
1. St. Batorego 6
2. St. Batorego 8
3. St. Batorego 10
4. St. Batorego 16

Środa 10. 01 godz. 15.30
1. St. Batorego 12
2. St. Batorego 14
3. J. Sobieskiego 1
4. J. Sobieskiego 3

Czwartek 11. 01 godz. 15.30
1. J. Sobieskiego 5
2. J. Sobieskiego 8
3. J. Sobieskiego 10
4. Wł. Łokietka 2

Piątek 12. 01 godz. 15.30
1. Wł. Łokietka 4
2. Wł. Łokietka 7
3. Wł. Łokietka 9
4. Bolesława Chrobrego 1-17

Sobota 13. 01 godz. 14.00
1. Kazimierza Wielkiego 1 CBA
2. Kazimierza Wielkiego 2AB, 1D
3. Kazimierza Wielkiego 2 EDC
4. Kazimierza Wielkiego 2 HGF

Niedziela 14. 01 godz. 14.00
1. Kazimierza Wielkiego 3
2. Kazimierza Wielkiego 4 BCD
3. Kazimierza Wielkiego 5
4. Kazimierza Wielkiego 7

Poniedziałek 15. 01 godz. 15.30
1. Kazimierza Wielkiego 8AB, 6ABC, 4A
2. Kazimierza Wielkiego 9A, 8CD
3. Kazimierza Wielkiego 9 DCB

Wtorek 16. 01 godz. 15.30
1. Kazimierza Wielkiego 10 CBA
2. Kazimierza Wielkiego 11AB, 10D
3. Kazimierza Wielkiego 12A,11CD

Środa 17. 01 godz. 15.30
1. Kazimierza Wielkiego 12 DCB
2. Kazimierza Wielkiego 14 CBA
3. Kazimierza Wielkiego 15/1-20, 14D
4. Kazimierza Wielkiego 15/57-21

Czwartek 18. 01 godz. 15.30
1. Kazimierza Wielkiego 16CBA
2. Kazimierza Wielkiego 18AB, 16D
3. Kazimierza Wielkiego 18DC

Piątek 19. 01 godz. 15.30
1. Kosmonautów 4, 1
2. Kosmonautów 6, 2
3. Kosmonautów 5, 3

Sobota 20. 01 godz. 14.00
1. Kosmonautów 11, 9, 7
2. Kosmonautów 10
3. Kosmonautów 12 CBA

Niedziela 21. 01 godz. 14.00
1. Kosmonautów 16AB, 12D
2. Kosmonautów 20A, 16CD
3. Kosmonautów 20 CB
4. Kosmonautów 14

Poniedziałek 22. 01 godz. 15.30
1. Szpitalna 24b, 26 ABCD
2. Szpitalna 26 EF, 28 EF
3. Szpitalna 28 ABCD
4. Szpitalna 30 ABCD

Wtorek 23. 01 godz. 15.30
1. Szpitalna 30 EF, 32 EF
2. Szpitalna 32 ABCD
3. Ułanów 1

Środa 24. 01 godz. 15.30
1. Ułanów 5B, 3
2. Ułanów 11AB, 5A
3. Ułanów 7
4. Ułanów 9

Czwartek 25. 01 godz. 15.30
1. Ułanów 15, 11CD
2. Ułanów 15 CBA
3. Ułanów 17

Piątek 26. 01 godz. 15.30
1. Wł. Sikorskiego 8, 6
2. Wł. Sikorskiego 4,

Niedziela 28. 01 godz. 14.00
– Kolęda dodatkowa

Info: czestochowska.pl