InformacjeKnurówKultura i rozrywka

Koncert The Ring Of Fire -Tribute to Johnny CASH (Rock’n Roll&Country)

Zapraszamy serdecznie wszystkich na koncert The Ring Of Fire , który odbędzie się 23 listopada 2017 (czwartek) o godzinie 18:00 w kinie Scena Kultura w Knurowie.

Program „The Ring Of Fire, czyli piosenki z repertuaru między innymi Johnny’ego Cash’a” w wykonaniu Kacpra Chirzyńskiego z zespołem.

Podczas koncertu usłyszymy jedne z największych przebojów legendy muzyki country oraz rockandrollowej Johnny’ego Cash’a. Dodatkowo, nie zabraknie również utworów innych światowej klasy muzyków, wykonanych przez Kacpra Chirzyńskiego w nowej, odświeżonej aranżacji.

W tym przedsięwzięciu, będziemy mogli usłyszeć piosenki takie jak: Ring Of Fire, I Walk The Line, Hurt, czy też Ghost Riders In The Sky… Kacper Grzegorz Chirzyński, razem z zespołem zaprezentuje Państwu również autorskie utwory, a to o czym warto wspomnieć, to fakt, że nie zabraknie także piosenek w języku polskim.

Organizator gwarantuje zastrzyk pozytywnej energii i pozbycie się jesiennej depresji, a to wszystko dla tego, bo zespół ma przygotowaną dla Państwa niespodziankę!

Na początku całej imprezy w koncertowy nastrój wprowadzi Państwa Annabella Conti, zwyciężczyni ogólnopolskiego Festiwal Rytm Pro Arte Gliwice.

Całe to wydarzenie poprowadzi Michał Czaplicki – lektor, dziennikarz, reporter.

Skład zespołu:
Kacper Grzegorz Chirzyński – gitara elektryczna/akustyczna, wokal
Kamil Maj – gitara basowa
Paweł Joneczko – gitara elektryczna/akustyczna
Kuba Naworski – perkusja
Wiktoria Jaros – śpiew
Michał Szymański – śpiew

Cena biletu: 20zł.

 

 

Koncert The Ring of Fire z udziałem Kacpra Chirzyńskiego – Śląski Kredens w Knurowie