UWAGA‼️
Prezentujemy plakatowe rozkłady jazdy obowiązujące od 14 czerwca.
Wygląda na to, że będziemy mieli w Knurowie poranne i wieczorne kumulacje pociągów 😍
Wszystko wskazuje na to, że pociąg PKP Intercity.

Pociąg do podróży TLK Wolin pojedzie codziennie od 26.06 do 29.08 z Bohumina (mamy nadzieję, że granice zostaną otwarte) do Świnoujścia przez Knurów, Wrocław, Legnicę, Zieloną Górę i Szczecin. Warto dodać, że pociąg ma być zestawiony również z wagonów sypialnych💤🛌🚃. Jest to bardzo wygodna forma podróżowania. W wyszukiwarce PKP Intercity jest już wprowadzony Knurów.
Pociąg Koleje Śląskie Salmopol pojedzie trochę wcześniej niż dotychczas. Będzie obustronnie skomunikowany w Rybniku z pociągami do Bohumina i Raciborza.
Będzie również możliwy dojazd do Wisły i Ustronia dzięki skomunikowaniu z zastępczą komunikacją autobusową.

Do Wisły dojedziemy przesiadając się w Bielsku-Białej na ZKA, powrót będzie możliwy jadąc autobusem ZKA z Ustronia – przesiadka na pociąg Salmopol będzie w Czechowicach-Dziedzicach. Salmopol pojedzie przez Suszec i Pszczynę dzięki czemu zyskujemy nowe połączenia i miejsca do których możemy wybrać się na jednodniową wycieczkę.
Tymczasem przypominamy, że już od 30 maja Salmopol wraca na tory i możemy podróżować z Knurowa ponownie. Warto dodać, że pociąg będzie kursował dodatkowo w dniach: 11 i 12 czerwca(Boże Ciało)

Do zobaczenia w pociągu‼️

Info: Kolej na Knurów