Knurów: Zawody pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa

Wczoraj czyli 15.03.2023 odbyły się zawody pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa. Świetnie spisali się w nich uczniowie Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 3 w Knurowie.

W sztafecie zajęli wysokie 2 miejsce! Mała szkoła okazała się być bogata w wiele pływackich talentówi! W skład sztafety weszli:

Mateusz Kaczor

Olbrzymie gratulacje należą się podwójnej złotej medalistce Emilii Jakubiec, która zdobyła na swoich dystansach dwa złote medale!

Emilia Jakubiec w konkurencji stylem grzbietowym oraz dowolnym na dystansie 25m dwa razy była pierwsza!

Kamil Kowalczyk w konkurencji 50m stylem grzbietowym zajął III miejsce, a w dowolnym na dystansie 50m był pierwszy!

Aż dwa brązowe medale w swoich kategoriach wywalczyła Amelia Tałajkowska oraz Emilka Włodyka, które zdobyły brąz w grzbiecie oraz kraulu na piersiach na dystansie 50m!

Trzecie miejsce przypadło również Filipowi Malinowskiemu, który zdobył brąz na dystansie 50m stylem dowolnym.