W poniedziałkowe popołudnie na parkiet szczygłowickiej hali MOSiR wybiegną piłkarze Knurowskiej Ligi Futsalu, aby rozegrać 6. kolejkę spotkań. Dojdzie w niej do kolejnego meczu na szczycie pomiędzy liderem a wiceliderem rozgrywek.

Prowadzący w tabeli Tritech zmierzy się z mającym 5 punktów straty TKKF Mistral Intermarche. Tuż przed świętami Tritech wygrał z Vibovitem/IPA i stał się najpoważniejszym kandydatem do mistrzostwa. TKKF zaś po dramatycznym meczu pokonał Bud-Expert Team i nie rezygnuje z pościgu za liderem, ale ewentualna porażka wykluczy go z marzeń o wygraniu ligi.

Wspomniane drużyny Vibovitu/IPA i Bud-Expert Teamu zagrają ze sobą w bezpośrednim pojedynku, a jego stawką będzie miejsce na podium w ligowej tabeli. Piłkarze BET wcale nie stoją na straconej pozycji, co pokazali w ub. sezonie remisując z Vibovitem/IPA 5:5, pomimo, że przegrywali już 0:5.

Przed szansą opuszczenia dolnych rejonów tabeli stanie Gesanet, którego rywalem będzie Rawimex Knurów. Piłkarze Dariusza Flisa są faworytem tego meczu, ale trzeba dodać, że w ub. sezonie nie udało im się wywiązać z roli faworyta i w żadnym z dwóch spotkań nie pokonali Rawimeksu.

Ciekawie zapowiada się też pojedynek Teamu Rawimex z Best Teamem. Team Rawimex do tej pory pracuje na miano drużyny nieobliczalnej, którą stać na wiele i która również może sprawić zawód. Jeśli uda się jej pokonać najmłodszą drużynę ligi, to przy korzystnych wynikach pozostałych meczów, może awansować nawet na trzecie miejsce w tabeli.

Program 6. kolejki spotkań KLF, poniedziałek, 6 stycznia :  (w nawiasach dotychczasowy bilans pomiędzy danymi zespołami, kolejno zwycięstwa, remisy, porażki i bilans bramkowy :

godz. 15.00 Bud-Expert Team – Vibovit/IPA   0  1  1   br.11-16

godz. 15.50 Team Rawimex – Best Team 02+ nie grali

godz. 16.40 Gesanet Knurów – Rawimex Knurów  0  1  1    br. 6-11

godz. 17.30 Tritech – TKKF Mistral Intermarche  10  1   6   br. 75- 69

Serdecznie zapraszamy do Hali MOSiR przy ul. Górniczej, aby na żywo śledzić rozgrywki KLF!

Info: MOSiR Knurów