Rozgrywki Knurowskiej Ligi Futsalu szybkim tempem wkraczają w decydującą fazę. W najbliższy poniedziałek rozegrana zostanie 11. kolejka spotkań, w której szlagierowo zapowiada sie mecz Vibovitu/IPA z Gesanetem. Oba zespoły notują serię zwycięstw i w tym roku jeszcze nie doznały porażki. Stawką tego spotkania jest nie tylko pozycja wicelidera, ale też pozostanie w wyścigu po mistrzostwo.

Z remisu w hicie kolejki najbardziej ucieszą się liderujący w tabeli Tritech, a także czwarty w tabeli TKKF Mistral Intermarche. Ci pierwsi spotkają się w poniedziałkowy wieczór z Best Teamem, który po dwóch remisach chętnie podtrzyma serię spotkań z dorobkiem punktowym, natomiast TKKF ma szansę przełamać kryzys i zdobyć wreszcie trzy punkty w konfrontacji z Teamem Rawimex.

Czwarte spotkanie 11. kolejki to pojedynek pomiędzy Bud-Expert Teamem a Rawimeksem. Faworytem pozostaje Bud-Expert Team, jednak zespół Piotra Rolnika raczej nie ugra w tym sezonie nic więcej niż 5. miejsce, dlatego wyzwaniem dla tej drużyny będzie zdobycie tytułu króla strzelców przez swojego najlepszego snajpera Przemysława Jędrzejczaka.

Program 11. kolejki (poniedziałek, 17 lutego, w nawiasach dotychczasowy bilans gier: kolejno zwycięstwa, remisy, porażki i bilans bramkowy):

godz. 18.00 Best Team 02+ – Tritech 0 – 0 – 1  br. 1-8

godz. 18.50 Rawimex Knurów – Bud-Expert Team 2 – 0 – 1 br. 25-14

godz. 19.40 Team Rawimex – TKKF Mistral Intermarche  1 – 0 – 0  br. 6-4

godz. 20.30 Gesanet Knurów – Vibovit/IPA 16 – 2 – 8 br. 141-101

Zapraszamy do śledzenia na żywo meczów KLF w hali MOSiR przy ul. Górniczej

Info: MOSiR Knurów