Dajmy czadu – ale w tym lepszym sensie.

Knurowski Alarm Smogowy zachęca do głosowania: do wygrania absolutny must have jesieni, czyli czujnik jakości powietrza. Wygra 100 lokalizacji z największą liczbą głosów, zgłosiliśmy dla Knurowa 4 czujniki (ich rozmieszczenie wybraliśmy pod kątem nasilonego występowania smogu w danym miejscu i względami technicznymi, tj, odległość ok. 1km jeden od drugiego).
Jak głosować? Wchodzimy na stronę wiemczymoddycham.pl , wybieramy lokalizację – Knurów,wybieramy czujnik, oddajemy głos podając maila i zaznaczając zgodę na wzięcie udziału (można, ale nie trzeba zgodzić się na przekazywanie reklam Avivy itd).
I ostatni krok – kliknięcie w link aktywacyjny, który przyjdzie na maila. Nie zapomnijcie o tym, bo wtedy Wasz głos nie zostanie zaliczony!
To głosujmy. Właśnie drukują się nasze ulotki informacyjne, chcielibyśmy dotrzeć z nimi do jak największej ilości miejsc, jeśli ktoś chciałby pomóc to nie bądźcie nieśmiali o nieee (gitara w tle)

info: knurowski alarm smogowy fb

Zgłoś lokalizacje

 

 

Witajcie! Z dniem dzisiejszym ( 29 października 2018 ) powołujemy do życia KNUROWSKI ALARM SMOGOWY!
Krótko o nas: jesteśmy grupą kilku osób, które łączy wspólne zmartwienie: dlaczego Knurów jest na liście 50 najbardziej zanieczyszczonych miast Europy aż na 22 miejscu i czy możemy coś z tym zrobić?
Działamy w formie inicjatywy społecznej i nie czerpiemy i nie zamierzamy czerpać zysków finansowych bądź materialnych z naszej działalności.
Niektórzy z nas znali się wcześniej, inni poznali się przy okazji pierwszego spotkania. Nie jesteśmy jednak przypadkowymi osobami, nasze działania są poparte wiedzą merytoryczną członków naszej grupy. Przyszedł ponadto taki moment, o jeden dzień smogowy za dużo, kiedy stwierdziliśmy, że spróbujemy zawalczyć o nasze powietrze.
Więcej o nas i naszych celach już wkrótce, dziś chcieliśmy uchylić kapelusza i powiedzieć, że jesteśmy i już będziemy. Chcesz dołączyć? Napisz do nas. A więc… Do dzieła!