InformacjeKnurówSport i rekreacja

Knurów: XII Międzyszkolny Turniej o Puchar Patrona MSP nr 9 w Knurowie

W piątek, 24 maja w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 9 im. Marii Konopnickiej w Knurowie odbył się XII Międzyszkolny Turniej Rzucanki Siatkarskiej o Puchar Patrona placówki. Uczestnikami zawodów byli uczniowie klas trzecich z knurowskich szkół podstawowych.

Zwycięzcą turnieju została drużyna MSP-9 w składzie: Kamil Adamski, Zuzanna Bentkowska, Piotr Chudański, Ksawery Jankowski, Nadia Kabiczke, Emilia Kandzior, Lena Karlińska, Julia Kokocha, Kajetan Kotowicz, Liliana Małyjurek, Maja Sękowska, Igor Sroka, Szymon Szkoda. Drugie miejsce zajęła drużyna MSP-7 w składzie: Oliwia Sarosińska, Pola Petelicka, Iga Jureczka, Magdalena Drabina, Tomasz Kałużny, Alan Szary, Maksymilian Jękner, Jan Motyczka, Tomasz Maślanka, Oliwia Kłosek, Kinga Gałka, Kajetan Wieciek, Olivier Błaszczuk. Trzecie miejsce zajęła Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Knurowie. Opiekunami drużyn były panie: Małgorzata Ciekanowska (MSP-9), Karolina Abramek (MSP-7), Weronika Rybarczyk (MSP-2).

Zawody sędziowały panie: Małgorzata Ciekanowska i Daria Patorska. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i ich opiekunom za udział i zaangażowanie w rywalizacji sportowej.