Wyniki Turnieju Szachowego
o Puchar Właściciela Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów ROED Robert Mazurek

W dniu 30.12.2019 odbył się w Knurowie turniej szachowy zorganizowany i sponsorowany przez Okręgową Stacje Kontroli Pojazdów ROED w Knurowie-Krywałdzie ul. Rybnicka 33B.
Wzięło w nim udział 26 zawodników, którzy systemem szwajcarskim na dystansie sześciu rund rozegrali łącznie 76 partii z czasem do namysłu 15minut + 5 sekund na ruch.

Poniższa tabela przedstawia kolejność zajętych miejsc i osiągnięte wyniki przez uczestników turnieju oraz klasyfikację juniorów do lat dwudziestu.

Msc Zawodnik Miasto PKT Pkt pomocnicze do lat 20
1 Grochol Kamil
Rybnik 5 15.00 23.00

2 Żurek Jacek
Strzelce Opolskie 5 15.00 22.00

3 Wójtowicz Marek
Katowice 4.5 14.50 21.50

4 Klimanek Daniel
Mikołów 4 17.00 23.00

5 Paździor Michał
Rybnik 4 16.00 23.00

6 Jokel Marcin
Jaworzno 4 14.50 21.00

7 Duzdowski Henryk
Radzionków 4 14.00 20.00

8 Sowa Bernard
Zabrze 4 12.00 18.00

9 Brożek Wojciech
Gliwice 4 10.50 16.00 1

10 Olcha Dominik
Zabrze 3.5 14.00 20.50 2

11 Łęski Jan
Katowice 3 15.00 21.00

12 Łączak Marek
Knurów 3 14.00 19.50

13 Wójtowicz Jacek
Katowice 3 13.00 18.00

14 Venkataramanan Venkatesan
Gliwice INDIE 3 12.50 19.00

15 Nowak Dawid
Knurów 3 11.50 18.50 3

16 Nowak Eryk
Knurów 3 9.00 14.00 4

17 Żyłka Adam
Katowice 3 9.00 13.50 5

18 Zych Wojciech
Knurów 2 11.50 16.50

19 Grochowiecki Dariusz
Knurów 2 11.00 17.00

20 Kwaśnicki Henryk
Gliwice 2 11.00 16.00

21 Porucznik Paweł
Knurów 2 10.50 16.50

22 Kamiński Marek
Częstochowa 2 8.00 11.50

23 Janus Paweł
Zabrze 1.5 12.00 17.00 6

24 Kaczorowski Wojciech
Knurów 1.5 8.50 13.00 7

25 Dudziński Szymon
Knurów 1 11.00 15.50 8

26 Janus Maciej
Zabrze 1 9.00 13.00 9

Wyniki Turnieju Szachowego dla uczniów szkół podstawowych

o Puchar Właściciela Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów ROED Robert Mazurek

W dniu 30.12.2019 odbył się w Knurowie turniej szachowy dla uczniów szkół podstawowych zorganizowany i sponsorowany przez Okręgową Stacje Kontroli Pojazdów ROED w Knurowie-Krywałdzie ul. Rybnicka 33B.

Wzięło w nim udział 15 zawodników, którzy systemem szwajcarskim na dystansie sześciu rund rozegrali łącznie 42 partie z czasem do namysłu 15minut + 5sekund na ruch.

Poniższa tabela przedstawia kolejność zajętych miejsc i osiągnięte wyniki przez uczestników turnieju oraz dwie klasyfikacje ( uczniowie z klas 4-8, uczniowie klas 0-3) wg których odbyło się nagradzanie najlepszych zawodników.

1 Dylong Antoni
Zabrze 5,5 14,5 1

2 Zych Adam
Knurów 4,5 15,5 2

3 Venkatesan Avinash
Gliwice INDIE 4,5 14 1

4 Figa Karolina Boguszowice 4,5 13 2

5 Kamińska Zuzanna Częstochowa 4 12 3

6 Binkiewicz Karol Zabrze 3 14,5 3

7 Jóźwik Agata
Knurów 3 13,5 4

8 Mazurek Paweł
Knurów 3 11,5 4

9 Spruch Miłosz
Knurów 3 11 5

10 Cichocki Jakub
Zabrze 3 9,5 5

11 Pankiewicz Kacper
Knurów 2,5 10 6

12 Famulski Tomasz
Gliwice 2 13 7

13 Gogolin Dominik
Zabrze 2 12 8

14 Mazurek Bartosz Knurów 2 9 9

15 Małaszewski Jurand
Pilchowice 1,5 9 10

Info: Ryszard Nowak