akcje charytatywneInformacjeKnurów

Knurów: Wydawanie pomocy żywnościowej dla mieszkańców regionu

Za nami pierwszy dzień wydawania pomocy żywnościowej dla potrzebujących mieszkańców Knurowa, Pilchowic, Gierałtowic oraz Czerwionki-Leszczyn. Mimo intensywnego upału, który tego dnia nie dawał wytchnienia, niezawodni wolontariusze jak zawsze, stawili się na posterunku, gotowi nieść pomoc potrzebującym.

Dzień rozpoczął się wcześnie, gdy wolontariusze przygotowali punkty wydawania żywności i zadbali o to, aby wszystko przebiegło sprawnie i bez zakłóceń. Mieszkańcy czterech gmin, którym potrzebna jest pomoc, mogli liczyć na wsparcie, które ma na celu zapewnienie im niezbędnych produktów żywnościowych.

Wolontariusze PCK, mimo trudnych warunków pogodowych, pracowali z pełnym zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy. Ich determinacja i poświęcenie są niezastąpione w takich momentach, kiedy wsparcie dla najbardziej potrzebujących jest kluczowe.

Akcja wydawania pomocy żywnościowej jest częścią szerszego programu mającego na celu wsparcie osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki współpracy z lokalnymi władzami i organizacjami, możliwe jest skuteczne dotarcie do tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy.

„Pragniemy podziękować wszystkim wolontariuszom za ich nieocenioną pracę oraz mieszkańcom za cierpliwość i wyrozumiałość podczas procesu wydawania pomocy” – informują przedstawiciele PCK.

Kolejne dni dystrybucji żywności są przed nami, a organizatorzy mają nadzieję, że uda się dotrzeć do jak największej liczby osób potrzebujących wsparcia.

Dla wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona wolontariuszy lub wesprzeć działania PCK, zachęcamy do kontaktu z Oddziałem Rejonowym w Knurowie. Każda pomoc jest cenna i może znacząco wpłynąć na poprawę jakości życia wielu ludzi.

Fot. PCK Oddział Rejonowy Knurów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *