Knurów: Warsztaty Artystyczne w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Knurowie.

0
611

W dniu 26 listopada w Miejskim Przedszkolu nr 2 im. Jana Brzechwy w Knurowie odbyły się „Warsztaty artystyczne” dla rodziców. Mamy dzieci uczęszczających do przedszkola, pomimo dużej ilości obowiązków, zarówno zawodowych jak i rodzinnych, znalazły dla nas czas. Przybyłe mamy wykazały się kreatywnością i zaangażowaniem, za co bardzo dziękujemy. Wszystkie wykonane dekoracje i ozdoby będą dołączone do kiermaszu Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w naszym przedszkolu.

Rodzice dzieci wzięły również udział w przedszkolnej akcji „Uszyj Misia Pomocnika”, którego celem było uszycie misia oraz wykonanie mu metryczki z nadanym imieniem. Wpłynęło mnóstwo pięknych przytulanek za co również bardzo dziękujemy.

Uszyte Misie wezmą udział w sprzedaży na kiermaszu Bożonarodzeniowym, a najpiękniejszy z nich przekażemy na w licytację internetową za pośrednictwem Facebooka „Charytatywnie dla Olka”.

Cały dochód z kiermaszu i ze sprzedaży misiów zasili konto małego Olka Stec –knurowianina, który jest podopiecznym fundacji ISKIERKA. A najsłodszy miś trafi osobiście do Olka.

Olek, życzymy DUŻO zdrówka!

MP-2