InformacjeKnurówSport i rekreacja

Knurów: Vibovit coraz bliżej

Cenne zwycięstwo odniósł wczoraj Vibovit pokonując niewygodnego rywala jakim są Niepokorni. Ekipie z Orzesza tym razem nie udało się urwać punktów liderowi, który kontrolował wydarzenia na parkiecie i tylko dobrej postawie bramkarza Niepokorni zawdzięczają niewysoką porażkę. Po tej wygranej Vibovit może ze spokojem oczekiwać wyników następnej kolejki, w której sam będzie pauzował, i liczyć na stratę punktów Bud-Expertu z w meczu z Best Teamem.

Ci ostatni zagrali wczoraj z PromiLove w meczu być może o trzecie miejsce w rozgrywkach. Podobnie jak w poprzednim pojedynku tych zespołów, lepsi o jednego gola okazali się piłkarze Tomasza Nowosielskiego, którzy znacznie przybliżyli się do podium. Wynik tego meczu oznacza też, że drużyna Bud-Expert TKKF-u zapewniła sobie co najmniej 3. miejsce w lidze, jest to zarazem powrót TKKF-u na podium po 5 latach przerwy (wicemistrzostwo w 2019 roku).

W następnej kolejce 26 lutego zagrają: Junus Team – Energy Process (19:15), Nankatsu – Tritech Farma Podkarpacka (20:00), Bud-Expert TKKF – Best Team (20:45) i PromiLove – Niepokorni Orzesze (21:30).

WYNIKI 16. KOLEJKI

Vibovit – Niepokorni Orzesze 3:0 (1:0)
⚽️Bramki: Ł. Pilc, R. Kasiński, M. Stopa

Vibovit: A. Dziuba, Ł. Spórna, M. Rozumek, M. Bagiński, M. Stopa, Ł. Pilc, A. Zabłocki, R. Kasiński

Niepokorni Orzesze: S. Cembrzyński, K. Korzeniowski, J. Bar, K. Lepich, W. Kasprowski, K. Ziemnicki, M. Skibiński

Best Team – PromiLove 5:4 (1:0)
⚽️Bramki: W. Skała 2, K. Nielaba, R. Nowosielski, W. Lipko – P. Jędrzejczak 3, P. Majorczyk

żółta kartka: M. Błaut (PromiLove)

Best Team: D. Szwagrzyk, J. Szymajda, K, Nielaba, D. Krawczyk, M. Nowosielski, R. Nowosielski, T. Nowosielski, W. Lipko, W. Skała, M. Adamczyk, G. Przybyła

PromiLove: P. Włodarczyk, J. Papiernik, S. Bartyzel, S. Żak, W. Papiernik, W. Barnik, P. Jędrzejczak, P. Majorczyk, A. Majorczyk, M. Błaut

Info: MOSiR Knurów