InformacjeKnurów

Knurów: Szydełkowa interAKCJA czyli spotkania z szydełkiem w ręce

Jeżeli czujesz się czasem przytłoczona/y obowiązkami, potrzebujesz chwili oddechu i szukasz przyjacielskiej przestrzeni do integracji i dzielenia się doświadczeniami – zapraszamy do udziału w cyklu warsztatów szydełkowych kierowanych do osób sprawujących opiekę nad innymi i seniorów. Pierwsze spotkanie już 11 kwietnia.

Spotkania pn. „Szydełkowa interAKCJA” rozwijają nie tylko zdolności manualne, ale są skierowane do osób, które pełnią funkcje opiekuńcze, a nie znajdują wsparcia i czasu na realizację własnych potrzeb rozwoju i relaksu. Adresowane są do osób dorosłych – potrzebujących uzupełnić swoje zasoby niezbędne do sprawowania opieki nad innym osobami.

Warsztaty z szydełkiem będą okazją do wytchnienia i integracji w przyjacielskiej i kreatywnej atmosferze. Zapraszamy zarówno tych, którzy posiadają już umiejętności w dziedzinie dziergania, jak również tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z szydełkiem.

Dołącz do spotkań, jeżeli chcesz krok po kroku tworzyć wyjątkowe szydełkowe dzieła – dekoracje, maskotki, a nawet elementy ubioru.

Spotkania poprowadzi Katarzyna Kiełkowska – kostiumografka, od urodzenia związana z dziedzinami artystycznymi, pasjonująca się szydełkowaniem.

Miejsce i terminy warsztatów:
Spotykamy się co tydzień w czwartek w biurze Stowarzyszenia „Cała Naprzód”, przy ul. Szpitalnej 8 w Knurowie (pokój 414), o godz. 17.00.
Pierwsze spotkanie 11 kwietnia. Pozostałe spotkania cotygodniowo, do 4 lipca.
Planowany czas trwania każdego spotkania to 2 godziny
Pozostałe terminy spotkań: 18.04/25.04/09.05/16.05/23.05/29.05/06.06/13.06/20.06/27.06/04.07

Zapisy:
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Chęć uczestnictwa proszę zgłaszać mailowo (wolontariat@calanaprzod.org) lub telefonicznie 733-502-320.
Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały – szydełka i włóczki.

Weź udział w cyklu warsztatów i pozwól sobie na chwilę oddechu, która przyniesie korzyści nie tylko Tobie, ale także Twojej rodzinie.

Organizatorem spotkań jest Stowarzyszenie „Cała Naprzód”. Projekt współfinansowany ze środków Gminy Knurów.

Info: Stowarzyszenie „Cała Naprzód”