InformacjeKnurów

Knurów: Spotkanie opłatkowe knurowskich społeczników i samorządowców w Sztukaterii

W środę w godzinach popołudniowych w Klubie Kultury Lokalnej „Sztukateria” odbyło się spotkanie opłatkowe Radnych Rady Miasta Knurów z przedstawicielami organizacji pozarządowych.

Wydarzenie zostało uroczyście rozpoczęte występem artystycznym przygotowanym przez chór Calvi Cantores, a następnie wspólnie odśpiewano kolędę „Cicha Noc”.

Po ceremonii rozpoczęcia Prezydent Miasta Knurowa Adam Rams złożył podziękowania działaczom, którzy mają swoją pasję i hobby, ponieważ jest to bardzo ważne dla miasta, za ich inicjatywy i zaangażowanie. Złożył również życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Życzył zdrowych, spokojnych świąt oraz siły i wytrwałości w dążeniu do celów w nadchodzącym 2024 roku, szampańskiej nocy sylwestrowej oraz udanego karnawału.

Do życzeń Prezydenta dołączył się Przewodniczący Rady Miasta Knurowa Tomasz Rzepa, który również złożył podziękowania przedstawicielom organizacji pozarządowych, a ponadto przedstawiono wszystkim gościom nowych ławników do Sądu Okręgowego i Sądu Rejonowego w Gliwicach na najbliższą kadencję.

Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój i składano sobie indywidualne osobiste życzenia. Na zgromadzonych czekał poczęstunek w formie tradycyjnych świątecznych przysmaków.