Knurów: ŚNIADANIE LITERACKIE Z GABRIELĄ KOTAS – 7 kwietnia

0
413

ŚNIADANIE LITERACKIE Z GABRIELĄ KOTAS

Drodzy Mieszkańcy!

Chcemy Was serdecznie zaprosić na spotkanie autorskie z Gabrielą Kotas – strona autorska – pisarką, blogerką, autorką książek dla dzieci, tomików wierszy, a także inspirujących książek o kobietach i dla kobiet.

To, co pisarka kocha najbardziej, to spotkania z czytelnikami – tymi małymi i nieco starszymi. Jak mówi, spotkania te zawsze ją uskrzydlają i są motorem do dalszego tworzenia.

W ramach projektu „Akademia Danego Słowa – opowieść o zmianie społecznej za sprawą literatury” pragniemy przybliżyć Państwu sylwetkę autorki i zachęcić do wspólnego literackiego (i nie tylko!) śniadania, na które gorąco zapraszamy.

Będzie możliwość rozmowy z autorką, a także zakupienia inspirujących pozycji książkowych dla dzieci i dorosłych, które z całą pewnością zagoszczą na długo w Państwa biblioteczkach!

Zachęcamy do obserwowania fanpage’a oraz bloga Pani Gabrieli:

https://www.facebook.com/Gabikotas/

https://gabrielakotas.blogspot.com/?m=1

Zdradzimy Wam, że w ramach naszego projektu, planujemy jeszcze wiele spotkań, warsztatów i twórczych działań razem z Wami!

Spędźmy wspólnie ten czas!

7 kwietnia 2022 r. (czwartek)

godz. 11:45

KLUB Sztukateria

Knurów, ul. Kosmonautów 7A

WSTĘP WOLNY!!!

——————————-

Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 NPRCz 2.0 na lata 2021-2025.

info CK Knurów