InformacjeKnurówSport i rekreacja

Knurów: Radość i sportowa pasja z Concordią

We wtorek, Orlik przy Alei Lipowej w Knurowie ponownie stał się areną niesamowitych sportowych wyczynów. Trzecie zajęcia zorganizowane przez Concordię Knurów przyciągnął małych piłkarzy, którzy pełni energii i entuzjazmu oddali się treningom i zabawie. Młodzi sportowcy z roczników 2020, 2019, 2018 i 2017 z zapałem uczestniczyli w ćwiczeniach, a ich radość i uśmiechy były dowodem na to, jak wiele przyjemności czerpią z gry.

Dzięki uprzejmości gospodarzy kompleksu boisk, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie, dzieci mogły orzeźwić się wodą, co było niezwykle cenne w ciepłe, letnie popołudnie. Wyrazy uznania należą się także firmie Auto Serwis Szymecki za wsparcie i piękną oprawę klubowych barw, które dodały blasku całemu wydarzeniu.

Specjalne podziękowania skierowano do Adama Trząsalskiego z Restauracji Gwarek, który zadbał o regenerację młodych sportowców, fundując pyszne owoce. Dzieci były zachwycone tym smacznym i zdrowym poczęstunkiem.

Nie można zapomnieć o niesamowitych trenerach Concordii Knurów, których pasja i zaangażowanie sprawiają, że każde zajęcia są wyjątkowe. To dzięki nim młodzi piłkarze mają możliwość rozwijać swoje umiejętności i czerpać radość z gry.

Treningi odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 17:00 na Orliku przy Alei Lipowej. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci z roczników 2020, 2019, 2018 i 2017. Organizatorzy nie mogą się doczekać, by ponownie zobaczyć młodych sportowców na boisku, gdzie wspólnie będą grać i bawić się pod hasłem „Graj i baw się z Concordią”.

Fot. Concordia Knurów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *