Knurów: Przerwać złą passę i zdobyć komplet punktów

0
220

Futsalowcy MTS-u Knurów po trzech porażkach z rzędu znaleźli się w strefie spadkowej II ligi. Aby się z niej wydostać podopieczni trenera Damiana Kraski muszą jak najszybciej zacząć wygrywać. Nadarza się ku temu wspaniała okazja, ponieważ do Knurowa przyjeżdża czerwona latarnia ligi czyli Młodość Rudno.

Drużyna z Rudna to beniaminek II ligi futsalu. W poprzednim sezonie zajęli trzecie miejsce w trzecioligowych rozgrywkach ale z powodu rezygnacji z awansu drugich drużyn Rekordu Bielsko-Biała oraz Gwiazdy Ruda Śląska to właśnie ekipa Młodości mogła cieszyć się z promocji na wyższy szczebel rozgrywkowy. W II lidze jak na razie nie idzie po myśli futsalowcom z Rudna. Jak dotąd przegrali wszystkie spotkania i po pięciu kolejkach okupują ostatnie miejsce w tabeli.

Podopieczni trenera Damiana Kraski mieli nieco więcej czasu od pozostałych drużyn by mentalnie przygotować się do następnego ligowego spotkania z powodu przymusowej pauzy w poprzedniej serii gier. Sobotnia konfrontacja dla ekip MTS-u i Młodości jest meczem o przysłowiowe „6 punktów” więc emocji w tym spotkaniu na pewno nie zabraknie.

Początek sobotniego spotkania o godzinie 17:00.

MTS Knurów – Młodość Rudno

Sobota, 26 listopada – godzina 17:00

Hala Sportowa MOSiR w Knurowie – Aleja Lipowa 12

Bilety: Wstęp bezpłatny

AW