Plan odwiedzin duszpasterskich 2019/2020

  Niedziela, 1 12. 2019, godz. 14,3o 

  1. Dębowa 51 – 1  i  12 – 42
  2. Dębowa 44 – 78 i  53 – 73,  Plater 79 – 59
  3. Plater 1 – 57

Piątek, 6. 12. 2019, godz. 15,3o

  1. Astrów (od początku)
  2. Wyspiańskiego (od początku)
  3. Dworcowa 16 – 2

                 Sobota, 7. 12. 2019, godz. 14,3o

  1. Dworcowa 40 – 96, Przemysłowa, Dworcowa 98 – 110

i Dworcowa 75 – 41

  1. Dworcowa 7 – 33 i  30 – 34
  2. Pocztowa 12 c, b, a

             Niedziela, 8. 12. 2019, godz. 14,3o

  1. Pocztowa 10  i  12 d
  2. Pocztowa 2, 6, 8  i  11 – 1
  3. Spółdzielcza 5 – 1    

                Piątek, 13. 12. 2019, godz. 15,3o                

  1. Spółdzielcza 10  i  Pocztowa  4
  2. Spółdzielcza 9 – 8
  3. Spółdzielcza 12 a, b  i  14 a, b, c

         

          Sobota, 14. 12. 2019, godz. 14,3o

  1. Spółdzielcza 7 a, b  i  6  a, b, c
  2. Żwirki i Wigury (od końca)
  3. Miarki 6 – 1, Poniatowskiego  8  i  6 – 1

Niedziela, 15. 12. 2019, godz. 14,3o

  1. Ogrodowa 1 a – h
  2. Janty 3 – 1  i  Ogrodowa 2 a – i
  3. Słoniny 2 – 12

                     Piątek, 20. 12. 2019, godz. 15,3o     

  1. Mickiewicza 1 – 8
  2. Mickiewicza 17 – 9
  3. Kościuszki 1 – 10, Damrota

                     Sobota, 21. XII. godz. 14,3o

  1. 1Kopernia 10, Poniatowskiego 10 – 7, Kopernika
  2. Sienkiewicza 36 – 14  i  23 – 7
  3. Prusa 13, 4, 2,  Sienkiewicza  5 – 1

         Niedziela, 22. XII. godz. 14,3o

  1. Słoniny3  – 13
  2. Słoniny 14 – 18  i  15 – 27
  3. Sienkiewicza 29  i  Kwitka

                                                                                                                                                    

               Piątek, 27. 12. 2019, godz. 15,3o                

  1. Koziełka 40 – 4
  2. Koziełka 42 – 74
  3. Koziełka 86 – 114
  4. Karłowicza 31 – 3, Koziełka  69 – 29 (bez bloków)

    Sobota, 28. 12. 2019, godz. 14,3o                 

  1. Koziełka 71 – 133
  2. Koziełka 76 a, b, Wrzosowa, Łubinowa
  3. Sienkiewicza 31 i  38 – 48
  4. Koziełka 51 – 43

        Niedziela, 29. 12. 2019, godz. 14,3o

  1. Koziełka 33 –  41
  2. Brzechwy 16 – 2, Kossak- Szczuckiej, Moniuszki 18 – 2
  3. Klasztorna, Koziełka 25 – 1,  Spacerowa
  4. Jaśminowa 1 – 28, Chabrowa 85 – 45, Gryczana 15, 17

           Poniedziałek,  30. 12. 2019, godz. 15,3o                    

  1. Chmielna, Akacjowa
  2. Sienkiewicza 40 a, b, c

 

 

               Czwartek, 2. 1. 2020, godz. 15,3o

  1. Wolności 54 – 106
  2. Wolności 19 – 49
  3. Wolności 4 – 50
  4. Wolności 17 – 1 (bez 11, 11a, b, e)

                   Piątek, 3. 1. 2020, godz. 15,3o

  1. Wolności 95 – 51
  2. Dymka 63 – 3
  3. Plebiscytowa, Powstańców Śl. Wolności 11, 11 a, b, e

                    Sobota, 4. 1. 2020, godz. 14,3o

  1. Dymka 46 – 2
  2. Jagły, Wolności 37 – 33, Hlonda
  3. Jęczmienna 33 – 3

                   Niedziela, 5. 1. 2020, godz. 14,3o                           

  1. Stokrotki (parzyste od końca)
  2. Chabrowa 1 – 17, Stokrotki 31 – 1 (nieparzyste)
  3. Jęczmienna 65 – 41

                Poniedziałek, 6 1. 2020, godz. 14,3o               

  1. Kwiatowa 33 – 1,  Różana  29 – 13
  2. 1 Maja 7 a, Wilsona  3
  3. 1 Maja 7 b, Wilsona 9, 5

 

Wtorek, 7. 1. 2020, godz. 15,3o                

  1. 1 Maja 40 – 8
  2. 1 Maja 2 – 6 i 11 – 19
  3. Wilsona 4 – 12

                   Środa, 8. 1. 2020, godz. 15,3o

  1. Wilsona 16 a, b, c
  2. Wilsona 14 a, b, c
  3. Wilsona 15 a, b
  4. Wilsona 18 a, b, c

                Piątek, 10. 1. 2020, godz. 15,3o

  1. Krasickiego 1, 2
  2. Krasickiego 3, 4
  3. Krasickiego 5 d, c, b, a
  4. Krasickiego 5 h, g, f, e

                   Sobota, 11. 1. 2020, godz. 14,3o

  1. Krasickiego 5 l, k, j, i
  2. Floriana 4  i  2 d, c, b, a
  3. Floriana 1 a, b, c, d

 

                   Niedziela, 12, 1. 2020, godz. 14,3o

  1. Sokoła 1 a, b, c,  i  Sokoła 3
  2. Sokoła 2 c, b, a
  3. Broniewskiego 24 – 3,  Ogana 2 d

         Poniedziałek, 13. 1. 2020, godz. 15,3o

  1. Ogana 2 c, b, a
  2. Paderewskiego 36 – 1
  3. Stalmacha 1, Kochanowskiego  4 – 6

               Wtorek, 14. 1. 2020, godz. 15,3o                              

  1. W. Stwosza 2,  Stalmacha 7
  2. Lompy 2,  W. Stwosza  1
  3. Reymonta 1 – 2

                  Środa, 15. 1. 2020, godz. 15,3o         

  1. Reymonta 3, 4
  2. W. Stwosza 4,  Lompy  6
  3. Stalmacha 2,  Lompy  4

                   Czwartek, 16. 1. 2020, godz. 15,3o

  1. Chopina, Chrobrego
  2. Puszkina 1, 3, 5
  3. Wieniawskiego 1- 26, Szymanowskiego 26 – 1

                                                                                     

                 Piątek, 17. 1. 2020 godz. 15,3o           

  1. Słowackiego, Puszkina 8
  2. Dąbrowskiego 32 – 1

                   Sobota, 18. 1. 2020, godz. 14,3o

  1. Stalmacha 3, Kochanowskiego 1, 2, 3
  2. Niepodległości 55 – 75
  3. Niepodległości 74 – 120

Niedziela, 19. 1. 2020, godz. 14,3o

  1. Niepodległości 77 – 103
  2. Niepodległości 1 – 53
  3. Niepodległości 34 – 72

              Poniedziałek, 20. 1. 2020, godz. 15,3o

  1. Szpitalna 1, Niepodległości  10 – 28
  2. Wilsona 54 – 36
  3. Wilson 53 – 21, Szpitalna  20, 22

              Wtorek, 21. 1. 2020, godz. 15,3o

  1. Wilsona 96 – 60
  2. Wilsona 55 – 129
  3. Wilsona 98 – 126

 

          Środa, 22. 1. 2020, godz. 15,3o

  1. Grunwaldzka 23 – 1, Matejki 1 – 27
  2. Rakoniewskiego 41 – 1
  3. Rakoniewskiego 2 d – 30 e

Czwartek, 23. 1. 2020, godz. 15,3o

  1. Rakoniewskiego 36 – 42
  2. Polna, Wzgórze 14 b, 16 b, 28, 28 a
  3. Wzgórze 1 – 42

Piątek, 24. 1. 2020, godz. 15,3o

  1. Cicha, Ustronie Leśne
  2. Mieszka I 1 b, a
  3. Mieszka I 3 a, b    

              Sobota, 25. 1. 2020, godz. 14,3o

  1. Mieszka I 3 d, c
  2. Mieszka I 5 e, 3 e
  3. Mieszka I 5 a, b

Niedziela, 26. 1. 2020, godz. 14,3o

  1. Mieszka I 5 c, d
  2. Mieszka I 7 a, b
  3. Mieszka I 7 c, d

                                                                           

                   Poniedziałek, 27. I. 2020, godz. 15,3o

  1. Mieszka I 9 e, 7 e
  2. Mieszka I 9 a, b
  3. Mieszka I 9 c, d 

Info: cyryl-metody.katowice.opoka.org.pl