KnurówKultura i rozrywka

Knurów:  PAWEŁ DOMAGAŁA – KONCERT NA ŻYWO! 

 PAWEŁ DOMAGAŁA – KONCERT NA ŻYWO! 
 
Paweł Domagała

to człowiek o dwóch obliczach – aktorskim i muzycznym. Twórca słynnego hitu „Weź nie pytaj”, za który otrzymał Fryderyka Publiczności w kategorii Przebój Roku 

Nie tylko gra w filmach, koncertuje i nagrywa płyty, ale także pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych. Nie rozstaje się z gitarą – stara się być równocześnie radykalnie pokorny i ekstremalnie pewny siebie.
Paweł Domagała i Łukasz Borowiecki zakończyli pracę nad nowym, trzecim już albumem – „Wracaj”, którego premiera odbyła się 20 listopada 2020. Album promują single: „Ja tak umiem”, „Popatrz na mnie” oraz tytułowy „Wracaj”.
Nowa płyta to powrót-przełom – mówią Artyści. – Walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. Także w sensie muzycznym. To realizacja naszych najśmielszych pomysłów, bez zastanawiania się, jak zabrzmią na tle polskiej sceny muzycznej.
 
ZAPRASZAMY NA KONCERT Z UDZIAŁEM PUBLICZNOŚCI! 
 
 
——————————–
 26.03.21 (piątek)
 godz. 18:00
 Dom Kultury w Knurowie, ul. Górnicza 1
 Bilety w cenie 100 zł dostępne na stronie:
www.kulturalnyknurow.pl
oraz w sekretariacie Domu Kultury (tel. 32 332 63 84)
 Wydarzenie organizowane w reżimie sanitarnym z przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.
 Widzowie zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia COVID-19 przed wejściem na salę oraz do zasłonięcia maseczką ust i nosa podczas pobytu w obiekcie.
 
info: ck knurów