InformacjeKnurówKultura i rozrywka

Knurów: Otwarcie parku przy tężni solankowej

Już w niedzielę, 14 lipca serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na oficjalne otwarcie nowej, zmodernizowanej strefy chilloutu przy tężni solankowej. To wyjątkowe miejsce, stworzone z myślą o relaksie i rozrywce, z pewnością stanie się ulubionym punktem spotkań w naszym mieście.

Na ten wyjątkowy dzień przygotowano wiele atrakcji, które zadowolą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dla najmłodszych miłośników sportu odbędą się zawody rolkowe. To doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu i pokazania swoich umiejętności na rolkach.

W strefie chilloutu nie zabraknie również atrakcji specjalnie dla najmłodszych. Dzieci będą mogły skorzystać z dmuchańców, które zapewnią im mnóstwo radości i ruchu. Dostępne będą również stoiska kreatywne, gdzie maluchy będą mogły rozwijać swoje talenty artystyczne. Dodatkowo, czekać na nie będzie kącik z klockami, gdzie będą mogły tworzyć fantastyczne budowle.

Niezapomniane występy cyrkowe zapewni Pan Pedro, który z całą pewnością oczaruje uczestników wydarzenia. Sztuczki, akrobacje i humor sprawią, że uśmiech nie będzie schodził z twarzy widzów.

Wieczorem natomiast zaplanowano energetyczny koncert zespołu Edi Sanchez & Cumbancheros. Gorące rytmy latynoamerykańskiej muzyki porwą do tańca i sprawią, że wieczór będzie pełen radości i zabawy.

Widzimy się w niedzielę, 14 lipca, przy tężni solankowej. Startujemy o godzinie 16:30. Przyjdź i przekonaj się, jak wiele radości może przynieść nowa strefa chilloutu w naszym mieście! To nie tylko miejsce pełne atrakcji, ale również przestrzeń do relaksu i wypoczynku.

W otoczeniu zieleni i tężni solankowej każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowane leżaki i strefy wypoczynkowe pozwolą na chwilę wytchnienia i cieszenie się spokojem w sercu miasta.

Fot. Krzysztof Jojko (StudioKJ)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *