KnurówSport i rekreacja

Knurów: Oficjalne zakończenie sezonu APN rocznika 2009 za nami !

APN NEWS🆕‼️

Trampkarz C 2️⃣ rocznik 2️⃣0️⃣0️⃣9️⃣ ⚽️💪🏆

🔴⚪️Oficjalne zakończenie sezonu rocznika 2️⃣0️⃣0️⃣9️⃣ za nami 🤝👍

🔴⚪️W sobotę drużyna i trenerzy z rodzinami zakończyli kolejny sezon ligowy.

🔴⚪️Duża cześć drużyny odchodzi do klubów sportowych aby kontynuować swoją drogę do marzeń.

🔴⚪️Zawodnicy którzy bedą kontynuować szkolenie w Akademii wzmocnią roczniki 2️⃣0️⃣1️⃣0️⃣ oraz 2️⃣0️⃣0️⃣8️⃣ ⚽️💪🏆

🔴 Z akademią żegna się również trener Dominik Mąka. Trenerze dziękujemy za spędzony czas w Akademii i życzymy sukcesów na trenerskim szlaku 🤝⚽️👍

🔴Dziękujemy wszystkim za bycie częścią naszej społeczności. Reprezentujecie godnie naszą Akademię w swoich nowych klubach!

🔴 Pożegnalne spotkanie zwieńczyła rozgrywka Paintball, gdzie nasi zawodnicy stawili czoła trenerom i rodzinom.

🟧Rodzina i Trenerzy 5:1 🟨Zawodnicy

🗣️Komentarz Trenera Dominika:
„Chciałbym podziękować Akademii za ten owocny rok pracy, zarówno dla mnie jak i zawodników.
Był to bardzo inspirujący czas, z którego wyniosłem bardzo dużo doświadczeń, które rozwinęły moje umiejętności.
Dziękuję zawodnikom za ich zaangażowanie oraz pasję. Życzę Wam wielu sukcesów i aby kontuzje omijały Was szerokim łukiem. Dziękuję także rodzicom, którzy byli zaangażowani w życie drużyny. Na koniec dziękuję również sztabowi drużyny, drugiemu trenerowi Grzegorzowi oraz kierownikowi Damianowi, którzy mieli swój udział w rozwoju zawodników oraz ludziom, z którymi współpracowałem w Akademii – Dawidowi Dybcio i Mateuszowi Kwosce na czele.”

🗣️Komentarz Trenera Grzegorza Kleemanna:

„Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy tworzyli rocznik 2009 i za możliwość bycia częścią tej drużyny. Jest mi bardzo miło, ponieważ każdy z zawodników dąży do swoich celów i wspólnie mogliśmy się rozwijać i czerpać z tego przyjemność bo w tym wszystkim właśnie chodzi o to aby nam to sprawiało radość. Dziękuje również Trenerowi Dominikowi za współpracę, ponieważ wiele mogliśmy się od siebie nauczyć.
Za każdego z zawodników będę bardzo mocno trzymać kciuki bo przy ciężkiej pracy można dużo osiągnąć. Dziękuje.”

🗣️Komentarz Kierownika Damiana Jakubowskiego:
„Łezka w oku się kręci ponieważ nastał czas w którym nasze drogi się troszkę rozchodzą. Tyle pięknych chwil emocji, obozy, łzy za rodzicami bo przecież jak was przejmowaliśmy z trenerem Patrykiem to byliście takimi maluszkami teraz już poważna młodzież która wkracza w dorosłość. Powodzenia i sukcesów sportowych w nowych klubach! Pamiętajcie nauka na pierwszym miejscu. Dziękuje za wszystko za każdy dzień razem. Dziękuje trenerowi Dominikowi i jeszcze raz powodzonka nie zapominajcie o Kierowniku Damianie i czekam na zaproszenie meczowe jak tylko będe mógł to wpadne na mecz z dumą pooglądać swojego wychowanka, będe zawsze śledził wasze poczynania. Tylko piłka!”

Trenuj⚽️Walcz💪Zwyciężaj🏆APN🔴⚪️🔝

info: APN Knurów