Knurów: Odszedł Dawid Wiederek… [*]

0
1840

Knurów/ Dawid Wiederek:

Ciężko z takimi informacjami…

Dobry wieczór kochani.
W dniu dzisiejszym o 16.20 nasz mały kochany wojownik i książę odszedł do aniołków i teraz tam stoi na bramce i jest najlepszym bramkarzem😭.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i modlitwę .

Info: fb Licytacje dla Dawida Wiederek z Knurowa

[*]

——-

Dawid Wiederek to mieszkaniec Knurowa. W lipcu 2019 roku zdiagnozowano u niego guza w IV komorze mózgu – medulloblastomę. Dawid był pacjentem Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Chłopczyk przeszedł operację usunięcia guza, przyjął 4 cykle intensywnej chemioterapii, radioterapi , 8 cykli chemioterapii podtrzymującej (zakończona w grudniu 2020r). Obecnie czekał na rezonans kontrolny. Ze względu na niedowład lewej strony, podwójne widzenie, problem z równowagą i koordynacją Dawid jest cały czas rehabilitowany

Dawid interesuje się sportem, a jego największą miłością jest piłka nożna – gra na pozycji bramkarza w klubie APN Knurów. Bardzo chciałby kiedyś zobaczyć na żywo mecz reprezentacji i spotkać się z piłkarzami, szczególnie z Wojciechem Szczęsnym. Poza sportem Dawid bardzo lubi tworzyć konstrukcje z klocków lego oraz grać na komputerze. W szkole jego ulubionym przedmiotem jest matematyka. Chłopiec ma młodszą siostrę Paulinę, za którą bardzo tęskni w trakcie pobytu w szpitalu.

* w oparciu o informacje z dnia: 03.02.2021 r.