Knurów: Znamy wyniki meczu APN Knurów 4:1 Ruch Chorzów

Knurów:

APN NEWS🆕‼️

Trampkarz C2️⃣ rocznik 2️⃣0️⃣0️⃣9️⃣⚽️💪🏆

🔴⚪️Po dwutygodniowej przerwie związanej z majówką, nasi Akademicy wrócili do ligowych zmagań.

Po grze naszych zawodników można stwierdzić, że stęsknili się za meczowymi emocjami. Mimo szybko straconej bramki z rzutu rożnego, przez cały mecz konsekwentnie grali atrakcyjny futbol, budując składne akcje i tworząc sobie sytucje bramkowe.

🔴⚪️Niestety w dzisiejszym meczu Antoni Pacia złamał obojczyk i wygląda na to, że to był jego ostatni mecz w tym sezonie, a zarazem w Akademii Piłki Nożnej Knurów.

🔴 Kierownik drużyny Damian Jakubowski

🗣️Komentarz Trenera Dominika Mąki: „Niestety świetny mecz okupiliśmy poważną kontuzją Antka. Do przerwy przegrywaliśmy 0:1, jednak byłem dumny z chłopków, ponieważ kontrolowali grę, budowali świetne akcje wielopodaniowe, każdy był zaangażowany i „pod grą”. Wyszliśmy na drugą połowę z dobrym nastawieniem, a gdy strzeliliśmy pierwszego gola „odczarowaliśmy” bramkę przeciwnika.”