akcje charytatywneGliwiceInformacjeKnurówKultura i rozrywka

Knurów: Noworoczny koncert dobroczynny Blues & Rock – 6 stycznia

Nie ma to jak Nowy Rok rozpocząć na muzycznym chillu. Okazją do relaksu będzie noworoczny koncert dobroczynny Blues & Rock dla Całej Naprzód w knurowskim Klubie Sztukateria, który odbędzie się 6 stycznia 2023 roku o godzinie 18:00.

Wystąpią:

KAJETAN DROZD – wokalista i znakomity gitarzysta o wyjątkowej osobowości scenicznej. Koncertował na wielu prestiżowych festiwalach bluesowych. Występował m in. w USA, Norwegii, Francji, Irlandii, Niemczech, Czechach i na Słowacji. Dwukrotnie zwyciężał na festiwalu Rawa Blues w 2006 i 2008 roku. Jest również zwycięzcą Polish Blues Challenge 2010 i półfinalistą International Blues Challenge 2011 w Memphis, USA. W 2012 roku ponownie reprezentował Polskę na International Blues Challenge 2012.

WMW BAND – śląska grupa młodych pasjonatów muzyki bluesowej. Fanatycy kontrolowanej improwizacji. Ich muzyka zawiera elementy bluesa, funka, folku, jazzu z elementami rock and rolla.

PANDEMIC SILESIAN BAND – czyli grupa doświadczonych życiowo muzyków, którą połączyła miłość do rockowego grania.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Będziemy jednak mieli puszkę, do której będzie można wrzucać datki na podopiecznych Całej Naprzód.

Naszą misją jest niesienie wsparcia osobom znajdującym się w trudnej sytuacji zdrowotnej i finansowej, głównie poprzez przygotowywanie i realizację charytatywnych imprez kulturalnych oraz sportowych, z których dochód przeznaczamy na pomoc tym osobom, przede wszystkim na prowadzenie terapii i zakup sprzętu medycznego.

Info: Stowarzyszenie Cała Naprzód