Temat wywołujący wiele emocji wśród naszych Czytelników. 

   Restauracja MC Donald`s której budowa elektryzuje mieszkańców nie tylko miasta Knurów, ale również ościennych miast i wiosek. Długo wyczekiwana inwestycja prywatnego franszyzobiorcy, powstała na prywatnym terenie w sąsiedztwie największej w mieście galerii handlowych. 

 Z zaciekawieniem przyglądamy się od chwili przekazania placu budowy kolejnym grupom wykonawców. Cieszyliśmy się, jak powstawały i realizowały się kolejne etapy budowy.   

   Dzisiaj gołym okiem widać, że budowa została wykonana, oddana, znikło zaplecze techniczne i w zasadzie przekazano teren i budynek do użytku właścicielowi. Ostatnie prace wykończeniowe w budynku zwolniły, ale jednak są prowadzone. Teren wokół budynku wymaga jeszcze dopieszczenia, ale to już kosmetyka.

I…

No właśnie I …  oczekiwalibyśmy hucznego otwarcia.

    Niestety sprawa nie jest tak prosta i oczywista, ponieważ okazuje się, że z przyczyn zewnętrznych … technicznych, restauracja nie może zostać uruchomiona ( a mogła by w zasadzie już od połowy czerwca, ponieważ siły i możliwości takie były ) z jednego wydawać by się mogło błahego powodu. 

W prosty sposób tłumacząc – BRAK PRĄDU … 

 

 Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, sytuacja taka może potrwać nawet do początku września. Do tego czasu firma energetyczna ma czas, pomimo wcześniejszych zapewnień, do dostarczenia odpowiedniej mocy potrzebnej do zasilania budynku .

No cóż 🙁  Więc CZEKAMY 🙁 

 

3 KOMENTARZE

Comments are closed.