Knurów: Niespodzianka na inaugurację sezonu koszykarskiego

Koszykarze Knurowskiego Towarzystwa Koszykówki JS Invest sprawili nie lada niespodziankę swoim kibicom pokonując we własnej hali Pogoń Ruda Śląska 90:82. Można rzec, że „do trzech razy sztuka”, bowiem dwie ostatnie rywalizacje wygrywała drużyna z Rudy Śląskiej.

Pierwsze dwie kwarty to dominacja drużyny prowadzonej przez trenera Marcina Reszkiewicza. Zawodnicy z Knurowa bardzo skutecznie prezentowali się w ofensywnie a w defensywie na niewiele pozwalali swoim rywalom. Efektem tego było wysokie prowadzenie KTK, które utrzymało się do przerwy.

Trzecią kwartę lepiej rozpoczęli goście, którzy poprawili grę w ataku oraz w obronie. Knurowianie natomiast mieli sporo problemów w konstruowaniu swoich akcji i koszykarze Pogoni mozolnie odrabiali straty. Zawodnicy trenera Reszkiewicza nie pozostawali dłużni i choć tę część gry przegrali to nadal utrzymywali bezpieczną przewagę.

Ostatnia kwarta była wręcz bliźniacza do trzeciej, ale knurowianie ostatecznie nie pozwolili odebrać sobie zwycięstwa i niespodzianka stała się faktem.

KTK JS Invest Knurów – Pogoń Ruda Śląska 90:82 (23:11; 26:14; 24:30; 17:30)

AW

Jeden komentarz do “Knurów: Niespodzianka na inaugurację sezonu koszykarskiego

• Jak najbardziej się zgadzam! Dziękujemy kibicom i zawodnikom. Kurczę, będzie jeszcze lepiej. Zapraszamy!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.