Knurów: MAGIC SHOW – Magiczne Andrzejki- 26 listopada

0
431

MAGIC SHOW – Magiczne Andrzejki

Już 26 listopada magiczny pokaz iluzji w wykonaniu finalisty Mam Talent TVN!

Bartek Lewandowski Illusionist – jeden z najlepszych iluzjonistów młodego pokolenia w Polsce prezentuje iluzje w nowoczesnym stylu i wydaniu, a dzięki innowacyjności jego występy trafiają nawet do najbardziej sceptycznie nastawionego widza

FAMILIJNY MAGIC SHOW to godzinny program przeznaczony dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe!

Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11. edycję programu „Mam Talent”! Gołębie oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami to jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju!

Jednak to nie koniec atrakcji jakie jeszcze na Was czekają! Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, pojawiające i znikające przedmioty, manipulacje, pojawienie dziewczyny w klatce, przepołowienie i przebicie ostrzami asystentki oraz wiele innych magicznych urozmaiceń!

To będzie pokaz czystej iluzji, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie – zarówno młodszy jak i starszy!

Dodatkowo w programie wystąpi asystentka iluzjonisty, wybitna młoda artystka, Lena Baihush Circus Art, laureatka wielu prestiżowych konkursów oraz absolwentka Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej zaprezentuje show z obręczami hula hop, gdzie w finałowym triku zakręci aż… 30 obręczy jednocześnie

Czujecie się zaciekawieni? My tak! Zapraszamy!

26 listopada 2022 r. (sobota)

godz. 17:00

Dom Kultury Knurów, ul. Górnicza 1

BILETY w cenie 40 zł (ulgowy do lat 17) i 50 zł (normalny) do nabycia:

w sekretariacie Dom Kultury Knurów, ul. Górnicza 1

(tel. 32 332 63 84)

online na:

https://www.kupbilecik.pl/…/Pokaz+magii+i+iluzji…/

https://biletyna.pl/event/view/id/273973

ZAPRASZAMY!

Info: Centrum Kultury w Knurowie