Knurów: LIGA ORLIKA WYSTARTOWAŁA – WYNIKI Z 30 I 31 MAJA

W poniedziałek wieczorem swoje rozgrywki zainaugurowała Knurowska Liga Orlika. Już „na dzień dobry”  doszło do spotkania mistrza i wicemistrza poprzedniej edycji czyli drużyn Rawimeksu i Tritechu. Spotkanie okazało się jednak jednostronnym widowiskiem, gdyż Tritech górował nad swoim rywalem w każdym elemencie gry i zaaplikował mu tuzin goli.

Pozostałe spotkania były bardziej zacięte. Rawimex z trudem pokonał Junus, Best Team wygrał z debiutującym w lidze zespołem OSP Knurów, a PromiLove po wyrównanym meczu okazało się lepsze od Los Bigos.

Wczoraj natomiast po raz pierwszy zaprezentowały się ekipy Vibovitu, Bud-Expert TKKF-u i Nankatsu. Najciekawiej było w tym pierwszym meczu, gdzie debiutanci z OSP niespodziewanie prowadzili po 10 minutach już 3:0. Vibovit jednak jeszcze przed przerwą wrzucił piąty bieg i wyszedł na prowadzenie. W drugiej części gry „Strażacy” doprowadzili do wyrównania, ale ostatnie słowo należało do mistrzów futsalu, którzy wygrali 6:4.  W pozostałych meczach Bud-Expert TKKF nie mając rezerwowych wygrał nieznacznie z Junusem, a Tritech pokonał Nankatsu i umocnił się na prowadzeniu.

Kolejne mecze w poniedziałek 6 czerwca. Zagrają wtedy: Rawimex – Los Bigos (20:30), PromiLove – Best Team (21:00) i Rawimex – Bud-Expert TKKF (21:10).

Wyniki 1. kolejki z dnia 30.05.2022

Rawimex Knurów – Junus Team 3:2 (1:1) Z. Michalski 2, M. Gleindek – K. Leśniak, D. Bartnik

Best Team – OSP Knurów 4:1 (4:0) E. Kołodziejczyk 2, M. Kowalik 2 – M. Żylski

Rawimex Knurów – Tritech Futsal Team 1:12 (0:4) A. Zawadzki – P. Orylski 4, M. Kocur 4, D. Flis 2, G. Górka, M. Bociek

Los Bigos – PromiLove 2:4 (1:2) Ł. Matzner, K. Matuszek – S. Kowalski, M. Błaut, W. Papiernik, S. Bartyzel

żółta kartka: D. Nowak (Los Bigos)

Wyniki 2. kolejki z dnia 31.05.2022

Bud-Expert TKKF – Junus Team 4:2 (2:1) M. Bogumiło 2, G. Bąkowski 2 – A. Szymacha, A. Mirowski

OSP Knurów – Vibovit 4:6 (3:4) M. Żylski 3, M. Cich – S. Sołtys 2, Ł. Spórna, R. Kasiński, M. Modrzyński, M. Rozumek

Nankatsu – Tritech Futsal Team 4:10 (0:4) A. Tkocz 2, K. Paczkowski, D. Wiszyński – G. Górka 5, M. Bociek 3, P. Orylski 2