InformacjeKnurówKultura i rozrywka

Knurów: Koncert zespołu Snake Tracer z okazji premiery debiutanckiej płyty – 22 marca

Muzykalna stajnia HardRock w podziemiach „Dziewiątki” od ponad trzydziestu lat szlifuje talent kolejnych zespołów ze sporym wachlarzem możliwości rockowego brzmienia na wysokim poziomie. Jedną z kapel, która bardzo śmiało wychodzi na światło dzienne jest Snake Tracer. Knurowskie węże może nie są śmiertelnie jadowite, ale lubią pokąsać dobrą muzyką. Ich utwory są tworzone z pasją i zawierają teksty oddające emocje. Na scenie emanują nieposkromioną energią, którą uwielbiają się dzielić podczas koncertów.

Z początkiem roku w serwisie internetowym YouTube ukazał się teledysk do utworu „Ekrany” zapowiadający debiutancki album Snake Tracer, na który z utęsknieniem czekają fani zespołu. Teraz nadeszła pora na prezentację debiutanckiego krążka knurowskich węży.

To nastąpi w piątek, 22 marca o godzinie 20:00 w kulturalnej przestrzeni Art CK, gdzie kapela z Knurowa zagra specjalny koncert z tejże okazji.

„Koncert zostanie poprzedzony prezentacją teledysku do singla 'Ekrany’. Wpadajcie tłumnie do Art CK, a my zapewnimy Wam świeżutki pierwszy album Snejków zatytułowany 'Śliski Temat’. Będzie rockowo, będzie energetycznie, a na dodatek, jeśli będziecie zainteresowani, zapewnimy dostęp do serii snejkowych gadżetów! Tak więc przybywajcie, bo dziać się będzie co niemiara!” – informują muzycy.

Wstęp na koncert zespołu Snake Tracer jest całkowicie darmowy.

Fot. Agnieszka Łyko