Witajcie.
 
Wielu z was już zna Akcje Daj coś kolorowego. Jednak jesli ktoś pierwszy raz o nas czyta to krótko się przedstawiamy. Nasza akcja trwa już od kilku lat. Zyskujemy coraz więcej wolontariuszy, czego dowodem są zdjęcia publikowane na naszym Facebook – owym profilu.
 
Dołącza do nas coraz więcej osób. Kolorki dostajemy od osób prywatnych oraz od Firm i Instytucji. W Knurowie do akcji dołączyły szkoły i przedszkola. W grudniu kolorki w Instytucie Onkologii roznosiłyśmy dzięki pomocy uczennic i nauczycielki ze szkoły mundurowej, która również zbierała dla nas upominki. W marcu ogromną partie kolorków zebrało dla nas min. Miejskie Przedszkole nr 12 w Knurowie. Serdecznie dziękujemy Paniom, które akcje w tych miejscach zorganizowały.
 
Wczoraj odwiedziłyśmy pacjentów na Oddziale onkologicznym szpitala w Knurowie. Jak zwykle zostałyśmy przywitane uśmiechem i słodkościami, które smakowały obłędnie. Pierwszy raz była z nami w Dominika Kulczycka tegoroczna maturzystka, która znalazła czas między nauką aby przytulić nasze pacjentki i dodać im otuchy. Serdecznie dziękujemy Panu Doktorowi Stefanowi Szelc, pielęgniarce Pani Anicie Bajura oraz personelowi Pani Sarze Nowackiej, Pani Annie Wlazły.
 
To dzięki darczyńcom nasza akcja trwa, za co serdecznie dziękujemy.
 
Agnieszka

 

materiał: Bogusz Agnieszka, Małgorzata Bis