Knurów: KNUROWSKA LIGA ORLIKA NABIERA TEMPA

0
279

W długi majowy weekend nie próżnowali piłkarze występujący w Knurowskiej Lidze Orlika i rozegrali łącznie 14 spotkań. Początek tych rozgrywek należy do dwóch drużyn: Rawimex Knurów i Bad Boys, które wygrały wszystkie swoje spotkania i z kompletem punktów przewodzą ligowej tabeli. Jako ostatni w lidze zadebiutowali wczoraj zawodnicy TKKF Bud-Expert Teamu wygrywając dwa mecze oraz drużyna Sportowego Stowarzyszenia Niesłyszących MIG Piast Gliwice.

Kolejne mecze już w czwartek, kiedy to zagrają ze sobą TKKF Bud-Expert Team – Junus Team (19:30), Gesanet – MIG Piast Gliwice (20:10), Vibovit – Bad Boys (20:50) oraz Best Team – TKKF Bud-Expert Team (21:00).

Poniżej prezentujemy komplet wyników, tabele i zdjęcia z „majówkowego” maratonu w Knurowskiej Lidze Orlika. Zdjęcia z meczu Best Team – 8. miejsce udostępnił Pan Piotr Suchan.

Wyniki 2. kolejki z dnia 30.4.2021 

Tritech – Rawimex 2:3 M. Mikulski, P. Orylski – D. Adamczyk, Ł. Chrośnik, A. Ucher

8. miejsce – Gazy Szlachetne 3:2 D. Antonowicz, Ł. Pelcner, D. Cudyk – P. Lodwig, W. Sonek

Best Team – Junus Team 5:1 S. Wilk, M. Boryga, J. Pyznar, K. Nielaba, R. Nowosielski – K. Mechliński

Tritech – Gesanet 6:5 G. Suchanek 2, P. Orylski 2, S. Napierała, M. Kocur – D. Więckowski, D. Kraska, P. Bogdański, P. Majorczyk, P. Ziaja

 

Wyniki 3. kolejki z dnia 2.5.2021

Bad Boys – Mistrzowie Va Banque 6:2 A. Zakrzewski 2, B. Piontek 2, R. Tyc, M. Duda – M. Niewelt, M. Horny

Best Team – 8. miejsce 5:2 M. Boryga 3, M. Nowosielski 2 – D. Antonowicz, M. Wrażeń

Bad Boys – 8. miejsce 3:2 M. Duda 2, B. Sikora – D. Antonowicz, D. Cudyk

żółte kartki : M. Duda, A. Zakrzewski (Bad Boys), B. Kubacki (8.miejsce)

 

Wyniki 4. kolejki z dnia 3.5.2021 

MIG Piast Gliwice – Bad Boys 1:4 D. Uziębło – M. Dyka 2, B. Piontek, B. Sikora

TKKF Bud-Expert Team – 8. miejsce 5:0 P. Grzybek 2, M. Marzec, M. Bociański, M. Cybulski

Tritech – Gazy Szlachetne 9:1 M. Kocur 3, S. Napierała 2, P. Orylski 2, M. Mikulski, P. Nalepa – M. Błaut

Rawimex – MIG Piast Gliwice 10:1 L. Macios 3, A. Ucher 2, M. Synowiec 2, Z. Michalski, P. Kluzek, B. Wiśniewski – A. Załęcki

TKKF Bud-Expert Team – Gazy Szlachetne 8:2 M. Urbanek 2, K. Piliczuk 2, M. Cybulski, M. Bociański, P. Grzybek, M. Marzec – M. Błaut, W. Sonek

Rawimex – Mistrzowie Va Banque 7:0 A. Ucher 3, Z. Michalski 2, L. Macios, P. Kluzek

Vibovit – Junus Team 9:2 T. Dura 4, Ł. Spórna 2, Ł. Pilc 2, M. Rozumek – J. Bajer, K. Bajer

 

TABELA

    M PKT BR Z R P
1. Rawimex Knurów 4 12 29-5 4 0 0
2. Bad Boys 4 12 17-6 4 0 0
3. TKKF Bud-Expert Team 2 6 13-2 2 0 0
4. Tritech 3 6 17-9 2 0 1
5. Best Team 2 6 10-3 2 0 0
6. 8. miejsce 5 6 13-17 2 0 3
7. Vibovit Knurów 2 4 11-4 1 1 0
8. Gesanet 2 1 7-8 0 1 1
9. MIG Piast Gliwice 2 0 2-14 0 0 2
10. Junus Team 3 0 4-18 0 0 3
11. Mistrzowie Va Banque 3 0 4-19 0 0 3
12. Gazy Szlachetne 4 0 7-29 0 0 4

 

STRZELCY

1. Adam Ucher Rawimex Knurów 10
2. Daniel Antonowicz 8. miejsce 5
  Patryk Orylski Tritech Futsal Team 5
4. Marek Duda Bad Boys 4
  Mateusz Boryga Best Team 4
  Leszek Macios Rawimex Knurów 4
  Tomasz Dura Vibovit Knurów 4
  Bernard Piontek Bad Boys 4
  Marcin Synowiec Rawimex Knurów 4
  Marek Kocur Tritech Futsal Team 4
11. Zdzisław Michalski Rawimex Knurów 3
  Łukasz Spórna Vibovit Knurów 3
  Szymon Napierała Tritech Futsal Team 3
  Patryk Grzybek TKKF Bud-Expert Team 3
  Mateusz Wrażeń 8. miejsce 3
  Adrian Zakrzewski Bad Boys 3
  Martin Horny Mistrzowie Va Banque 3
  Patryk Kluzek Rawimex Knurów 3

 

Info: MOSiR Knurów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here