Knurów: Knurowska Liga Futsalu zagrała dla WOŚP!

Wczoraj piłkarze Knurowskiej Ligi Futsalu przyłączyli się do dzieła wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbiórką pieniężną, kontynuując wieloletnią ligową tradycję grania w tę jedną styczniową niedzielę. Dwunasta kolejka rozpoczęła się od meczu Junusa z Energy Process i stało się tutaj to, na co zanosiło się już od dłuższego czasu. Junus, który notował stały progres w swojej grze wreszcie doczekał się zwycięstwa i to bardzo okazałego, bo wygrał aż 9:1. Na zwycięstwo drużyna Wiktora Kołodzieja czekała bardzo długo, bo passa bez wygranej trwała aż 32 spotkania, a ostatni raz 3 punkty przypadły Junusowi 21 lutego 2022 roku (wygrana z PromiLove 2:1).

W drugim meczu grupy 6-9 Tritech Farma Podkarpacka wygrał wprawdzie z Nankatsu, ale pod koniec meczu musiał pilnować jednobramkowej zaliczki, roztrwaniając wcześniej czterobramkową przewagę.

W pierwszym meczu grupy mistrzowskiej Bud-Expert TKKF do przerwy ustawił sobie mecz z Best Teamem prowadząc 4:0 po hat tricku Bartłomieja Bednarza. W drugiej połowie drużyna Marcina Polywki pilnowała wyniku, który ostatecznie dał jej powrót na pozycję lidera.

W czwartym wczorajszym meczu Niepokorni tylko w pierwszej połowie byli równorzędnym rywalem dla PromiLove, w drugiej wyraźnie ustępując rywalowi.

Dzisiaj dwa mecze grupy mistrzowskiej. O 19:15 Bud-Expert TKKF zagra z PromiLove, a o 20:00 Vibovit spotka się z Best Teamem.