Po dwutygodniowej przerwie piłkarze Knurowskiej Ligi Futsalu wracają na parkiet szczygłowickiej hali, aby rozpocząć rundę rewanżową jubileuszowej 30. edycji tych rozgrywek.

Najciekawiej zapowiada się pojedynek Gesanetu z Bud-Expert Teamem. Oba zespoły pozostają w ścisłym kontakcie z czołową trójką tabeli, tak więc stawką tego spotkania będzie pozostanie w walce o podium. Dotychczasowy bilans gier jest wybitnie niekorzystny dla Bud-Expert Teamu (ostatnia wygrana w 2016 roku), ale w listopadowym meczu padł remis i każdy rezultat wydaje się być możliwy.

Lider rozgrywek TKKF Mistral Intermarche  spotka się z Best Teamem. Już pierwszy mecz tych zespołów był wyrównany, a młodzież Tomasza Nowosielskiego robi postępy i wcale nie stoi na straconej pozycji. Ponadto dodać należy, że TKKF w tym sezonie najczęściej wygrywa mininalną róznicą goli.

Wicelider Tritech po pięciu z rzędu zwycięstwach przegrał kolejne dwa spotkania i będzie chciał powrócić na zwycięską ścieżkę. Podopieczni Wojciecha Górki są faworytem meczu z Teamem Rawimex, ale ich przeciwnik jest nieprzewidywalny i może sprawić niespodziankę.

Poniedziałkową kolejkę zakończy mecz Vibovitu/IPA z Rawimeksem. Obrońcy tytułu są faworytem ale jeśli ci drudzy dysponować będą tak szeroką kadrą jak w ostatnim meczu przeciwko TKKF, to mogą nas czekać niespodziewane emocje.

Program 8. kolejki KLF (poniedziałek 27 stycznia), w nawiasach dotychczasowy bilans gier, kolejno zwycięstwa, remisy, porażki oraz bilans bramek:

godz. 18.00 Team Rawimex – Tritech  0 – 0 – 1  br. 0-4

godz. 18.50 Gesanet – Bud-Expert Team  9 – 2 – 1  br. 78-33

godz. 19.40 Best Team 02+ – TKKF Mistral Intermarche  0 – 0 – 1  br. 1-3

godz. 20.30 Rawimex Knurów – Vibovit/IPA 0 – 0 – 3  br. 18-38

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Hali MOSiR przy ul. Górniczej do śledzenia na żywo rozgrywek KLF.

Info: MOSiR Knurów