Knurów: KLF- WICEMISTRZ POKONAŁ MISTRZA.

W 3. kolejce spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu najciekawiej zapowiadał się mecz obrońcy tytułu MTS Gesanetu z Tritechem. Ci drudzy znacznie lepiej weszli w mecz i po 12 minutach prowadzili już 2:0. Mistrzowie pod koniec pierwszej połowy wreszcie przyspieszyli i przycisnęli rywala, dzięki czemu zdobyli gola kontaktowego i gdy wydawało się, że jeszcze przed przerwą powalczą o wyrównanie, Patryk Orylski zabrał piłkę przeciwnikowi, popędził na bramkę rywala i nie dał szans Adamowi Dziubie podwyższając prowadzenie Tritechu.

Po przerwie MTS strzelił znów kontaktowego gola, ale odpowiedź Tritechu była natychmiastowa. Grzegorz Górka podwyższył na 4:2, a potem wicemistrzowie strzelili jeszcze dwa gole nie przejmując się zbytnio manewrem z lotnym bramkarzem zastosowanym przez Gesanet.

Dość nieoczekiwanie Vibovit natrafił na silny opór ekipy PromiLove. Weterani kontrolowali wynik, ale nie potrafili odskoczyć na 2-3 gole i rywal ciągle walczył o remis strzelając aż 5 goli.

W trzecim meczu Bud-Expert TKKF spotkał się z Best Teamem. Do przerwy podopieczni Tomasza Nowosielskiego grając z tylko jednym rezerwowym i bez nominalnego bramkarza,  utrzymywali wynik remisowy, ale w drugiej części gry nie byli już w stanie dotrzymać kroku rywalom.

Kolejne mecze w poniedziałek 29 listopada. W tej kolejce zagrają: MTS Gesanet – Best Team (19:00), Junus Team – Vibovit (19:50), i Bud-Expert TKKF – Tritech Futsal Team (20:40). Pauzuje PromiLove.