Knurów: Halowy turniej piłki nożnej Concordia Knurów CUP U12

03-02-2019 r w hali MOSiR-u w Knurowie(Szczygłowicach) rozegrano turniej piłkarski CONCORDIA CUP 2019 U-12.

KS Decor Bełk.

Spotkania były rozgrywane systemem każdy z każdym,mecz w czasie 12 minut bez przerwy.

Bezapelacyjnym zwycięzcą turnieju została drużyna MKP Odra Centrum Wodzisław Ślaski,która to wygrała wszystkie 7 meczów zdobywając 21 pkt.z bilansem bramkowym 17-1.Drugie miejsce przypadło drużynie gospodarzy czyli Concordia I Knurów,a oto wyniki:
Concordia I 4-0 Concordia II
(samobójcza😦,Kamiński Marcel ,Marks Arek ,Birówka Mateusz )
Concordia I 0-3 Odra Centrum Wodzisław Ślaski

Trener rocznika 2007 czyli Birówka Mariusz do turnieju zestawił takich zawodników:
Concordia I Knurów
Zarowiak Wojtek(br) –Birówka Mateusz,Polaszewski Sebastian,Krzan Dawid,Latko Antek,Marks Arek,Kończewski Patryk,Kamiński Marcel,Ściubeł Szymon,Wrażeń Max.

Natomiast Concordia II Knurów zajęła ósme miejsce ,grając w takim składzie :
Mateńka Daniel i Janusz Amadeusz(br)–Mroczek Maja,Żakowski Bartek,Ciesielski Tomek,Piwowarski Patryk,Cich Paweł,Kwitek Max,Nocoń Adam,Ramos Dominik,Michalski Oskar,Kulesza Mateusz.

8 miejsce MKS Concordia II Knurów

Wybrano najlepszego bramkarza turnieju :Wachtarczyk Olaf ( MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski),
najlepszy strzelec: Roezner Jakub(KS Górnik Boguszowice),a także najlepszych zawodników gospodarzy,którymi zostali Mateusz Birówka(MKS Concordia I Knurów) i Kulesza Mateusz(MKS Concordia II Knurów).

Wielkie wyrazy uznania dla wszystkich zawodników,którzy zostawili sporo zdrowia na parkiecie przez cały turniej toczony w atmosferze fair-play pod czujnym okiem arbitra Marcina Barszczoka(sędzia udźwignął ciężar i tez nie przeszkadzał zawodnikom),który bardzo dobrze sobie poradził w tym turnieju.

Podziękowania kierujemy też do osób i instytucji które pozwoliły nam ten turniej zorganizować i pomagali w jego trakcie.

Podziękowania dla najlepszych kibiców-rodziców, którzy wystawili wspaniały bufecik , piekli ciasta, robili tosty, serwowali super kawkę i herbatkę.

Jeszcze raz Wielkie Dziękuję i szacunek!!!!!!!