InformacjeKnurówKultura i rozrywka

Knurów: Gitarowa Alternatywa w ART CK – 2 grudnia

Czysta energia niezależnego gitarowego grania o wielu odcieniach. Już 2 grudnia (sobota) w ART CK w Knurowie zagrają Steve Martins oraz On your own.

Start: godzina 19:11
Bilety: 20 zł


Steve Martins narodził się w Opolu, w 2021 roku. Od dziecka karmiony był amerykańską muzyką gitarową – z wielkim smakiem zajadał Nirvanę i Pixies, nie cierpiał natomiast G’n’R.

Cenią surowość sceny Seattle, kontrastowość Pixies, motorykę Queens of the stone age i zabawy dysonansami typowe dla posthardcore’owych weteranów. 100% gitarowej alternatywy przełomu tysiącleci. Rock’n’roll 0%

W tym roku ukazała się ich debiutancka płyta „19.11” wydana przez zasłużone dla niezależnego grania wydawnictwo Antena Krzyku. Gdyby Kurt Cobain urodził się dzisiaj w Polsce grałby w Steve Martins.

https://linktr.ee/stevemartins

On your own czyli szczera, pozbawiona patosu, hardcore punkowa energia.

Uciekają jednak od jednostajnych numerów, kombinują, zmieniają tempa, budują napięcie. Nie boją się wprowadzać melodyjnego wokalu ale często krzyczą też na całe gardło. Jak zwalniają to tylko po to by za chwilę przyspieszyć.

Dopiero co nagrali własnym sumptem EP „Emocjonalna wojna domowa”, która miała premierę w audycji “Muzyka bardzo poważna” w Radiu Nowy świat.

Być może najszybciej grający zespół ze stajni HardRock Knurów.

https://linktr.ee/onyourownband

Info: Art CK