KnurówSport i rekreacja

Knurów: Dwa kolejne mecze ligowe mają już za sobą podopieczni trenera Adriana Kasprzyka

APN NEWS

Trampkarz C1 rocznik 2008/09

Dwa kolejne mecze ligowe mają już za sobą podopieczni trenera Adriana Kasprzyka. W sobotę do Knurowa przyjechał zespół Szombierek Bytom, a następnie dość nietypowo bo w środę o godz. 19:30

akademicy podejmowali lidera rozgrywek SMS Ruch Radzionków.

Komentarz trenera Adriana:

„W ostatnich dniach rozegraliśmy dwa bardzo dobre mecze, rewanżując się Szombierkom za wyjazdową porażkę oraz remisując z Ruchem Radzionków.

Na szczególną uwagę zasługuje paradoksalnie ten drugi mecz, ze względu na to jak mądrze realizowaliśmy pomysł na grę, oraz całą atmosferę panująca na Kompleksie Boisk, którą stworzyło ponad 100 obecnych osób. Każda udana interwencja, każda akcja ofensywna czy oddany strzał na bramkę Ruchu, nagradzane były gromkimi brawami oraz głośnym dopingiem. Chciałbym podziękować wszystkim rodzicom, kibicom, całej młodzieży która zebrała się na trybunach, za tak wspaniały doping naszych piłkarzy. Myślę, że był to bardzo dobry mecz w wykonaniu obydwu drużyn, a nasi zawodnicy pokazali że warto śledzić ich poczynania, ponieważ jeszcze nie raz dostarczymy oglądającym z trybun wielkich emocji. Sam mecz w aspektach piłkarskich mógł raczej rozstrzygnąć się na naszą korzyść lecz brakło skutecznej finalizacji szczególnie w pojedynkach jedne na jeden z bramkarzem gości, który charakteryzuje się ponadprzeciętnym wzrostem oraz wyjątkowymi umiejętnościami.

Wszyscy zawodnicy wykonali kawał dobrej roboty, jednak na szczególne wyróżnienie zasługuje dwójka obrońców Grzesiu Koehl i Igor Soberka, którzy raz po raz skutecznie wygrywali wszystkie pojedynki z napastnikami przyjezdnych ale także efektywnie reagowali na kilkadziesiąt długich zagrań przeciwników Cieszymy się, że możemy kontynuować dobrą passę meczów bez porażki trwając już od 6 spotkań, w których strzeliliśmy 21 bramek a straciliśmy zaledwie 5. Przed nami kolejne spotkanie tym razem w Zabrzu z tamtejszą Stalą, w którym pomimo kilku braków kadrowych zamierzamy zaprezentować się z jak najlepszej strony”

04.06.2023

APN Knurów 4-1 Szombierki Bytom

bramki: 4x Litwa K

07.06.2023

APN Knurów 0-0 SMS Ruch Radzionków

Trener: Adrian Kasprzyk

Kierownik: Mariusz Nowak

Dołącz do APN Knurów 2008 od nowego sezonu.

Skontaktuj się z trenerem 785-640-203

Info: APN Knurów