InformacjeKnurówKultura i rozrywka

Knurów: Dawcy Śmiechu – 27 kwietnia

💥 Kabaret „Dawcy Śmiechu”, czyli Piotr Pręgowski „Pietrek” i Bogdan Kalus „Hadziuk” znani ze słynnej ławeczki z „Rancza” wystąpią w Knurowie! 💥

Nowy oryginalny program i wspaniałe show muzyczno-kabaretowe, a do tego spotkanie z aktorami, wspólne zdjęcia, ciekawostki z planów, rodzinna atmosfera, interakcja z publicznością i ogromna dawka humoru! 💣

👉 Piotr Pręgowski (Pietrek z „Rancza”) – aktor, odtwórca kultowych ról na przestrzeni półwiecza w takich filmach i serialach jak „Miś”, „Zmiennicy”, „Ranczo”, „Camera Cafe”, „Klan”, „Plebania”, „Halo Hans!” czy „Świat Według Kiepskich”.

👉 Bogdan Kalus (Hadziuk z „Rancza”) to znakomity polski aktor filmowy i teatralny. Zagrał w niezliczonych filmach i serialach takich jak „Ranczo”, „Karol. Człowiek, który został papieżem” czy „U Pana Boga w ogródku”, a także w licznych serialach: „Kryminalni”, „Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz”, „Na Wspólnej” i „M jak miłość”. Jest też wspaniały kabareciarzem, współzałożycielem kabaretu KaŁaMaSz.

Specjalny premierowy program! Jak przez 25 lat grania na scenie pijaka, można zrobić na tym karierę? Wspaniale monologi i piosenki w wiadomej tematyce, nakręcone aktywnym udziałem publiczności!

◾️ 27 kwietnia 2024 r. (sobota)
◾️ godz. 19:00
◾️ Dom Kultury Knurów-Szczygłowice, ul Górnicza 1

🎫 Bilety w cenie 69 zł do nabycia w sekretariacie Domu Kultury📞 (32) 332 63 84 oraz na stronach:

➡️ www.kulturalnyknurow.pl (online prosimy zamawiać dopiero po świętach z uwagi na błąd w systemie)

➡️ https://www.kupbilecik.pl/imprezy/120076/Knur%C3%B3w/Dawcy+%C5%9Amiechu/
➡️ https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Dawcy-Smiechu/Knurow
➡️ https://sklep.ebilet.pl/394909392325050437

Link do wydarzenia:
https://fb.me/e/6oF1NfGum

ZAPRASZAMY! 😊

Info: Dom Kultury Knurów-Szczygłowice