Wiele pytań dociera do naszej redakcji w temacie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zlokalizowanej w sąsiedztwie budynku po pawilonie handlowym sieci Tesco, a nowo wybudowaną drogą obwodnicy Knurowa, która docelowo ma zostać połączona z ulicą Rakoniewskiego.

Zgodnie z informacjami jakie udało nam się uzyskać w dziale organizacyjno-prawnym KSSE, zgodnie z wydaną stosowną decyzją z końca grudnia 2018 r., firma Simoldes Plasticos Polska, zobowiązała się zakończyć inwestycję do dnia 31.01.2021. Termin zakończenia inwestycji z biznes planu opracowanego przez inwestora.

W zasadzie nie dyskutuje się z pismami urzędowymi, ale… czas pokaże.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że na przełomie sierpnia i września br. powinny zostać podjęte ostateczne decyzje w sprawie budowy w/w firmy. O fakcie tym z pewnością poinformujemy naszych Czytelników, jak tylko otrzymamy wiążące informacje.

/arc/

1 KOMENTARZ

  1. A mi to wcale nie przeszkadza że tam jest nieużywana droga. Jest super. Dużo ludzi tam uprawia sport. Jezda na rolkach czy rowery czy śmiganie z kijkami to tam norma. Ja sam tam dwoje moich dzieci nauczyłem jeździć na rowerach. Sam tam pomykam. A i też modzi mają gdzie wieczorem podrzeć morde

Comments are closed.