KnurówKultura i rozrywka

Knurów: C-BooL wystąpi na tegorocznych Dniach Knurowa!

Knurów: C-BooL wystąpi na tegorocznych Dniach Knurowa!

W czerwcu bieżącego roku będziemy obchodzić 718 urodziny miasta Knurowa. Właśnie z tej okazji do naszej miejscowości zostaną zaproszeni znani artyści ze świata muzyki, którzy wystąpią na scenie przed knurowską publicznością. Już wcześniej informowaliśmy na łamach naszej platformy informacyjnej, że podczas tegorocznych Dni Knurowa zagrają Viki Gabor oraz zespół Tabu. Czas przedstawić kolejną gwiazdę, która pojawi się na początku lata w naszym mieście, a będzie nim polski DJ i producent muzyczny czyli C-BooL!

C-BooL, a właściwie Grzegorz Cebula to osoba wywodząca się z pobliskich Pyskowic, która swoimi kawałkami podbił listy przebojów na całym świecie. Już jako nastolatek zaczął występować na lokalnych imprezach, w klubach oraz dyskotekach. Niedługo później wymyślił swój pseudonim artystyczny, którym posługuje się do teraz. C-BooL miał okazję współpracować z różnymi gwiazdami muzycznymi. Nie tylko z tymi z Polski, ale także z zagranicy. Niewątpliwie to także przyczyniło się do jego popularności w różnych krajach.

Za najbardziej rozpoznawalne piosenki C-BooL’a niewątpliwie należy uznać utwory takie jak: Body&Soul, Never Go Away, Magic Symphony, DJ Is Your Second Name oraz Wonderland. Jej najpopularniejsze teledyski w serwisie YouTube zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy.

Dni Knurowa 2023 odbędą się w dniach 23-25 czerwca. Według naszych nieoficjalnych informacji podczas tegorocznych urodzin miasta oprócz Viki Gabor, zespołu Tabu i C-BooL’a wystąpi jeszcze jeden artysta.

AW
Fot. C-BooL Official