Knurów: Będzie nowy skatepark i tor do gry w boule na „knurowskich błoniach”.

0
1531

To już nie plany, konsultacje, opowieści, czy też etap poszukiwania wykonawcy.
     W dniu dzisiejszym odbyło się przekazanie terenu firmie DOMBUD z Gliwic , która to podjęła się zagospodarowania terenu pomiędzy ulicami Wilsona/Szpitalna/Niepodległości, potocznie zwanego „knurowskimi błoniami”

Na terenie zielonym, powstaną urządzenia do jazdy na rolkach i rowerach. Do czynnego i z dreszczykiem, ale w ruchu, spędzania wolnego czasu, dla Wszystkich chętnych mieszkańców.
Na obszarze 30×10 metrów zostaną umiejscowione m.in. dwupoziomowy bowl, quarter pipe oraz bank ramp 45, London Gap, Schody+poręcz skośna+ grindbox skośny, Funbox z grindboxem, poręcz prosta, mini quarter, Jumbox oraz strefa chill`out z ławką multifunkcyjną, ławkami, koszami i stojakami na rowery.

 

Termin wykonania prac przypada na koniec listopada br, jednak jeżeli na froncie robót nie staną jakieś nie przewidziane okoliczności i niespodzianki, prace powinny zakończyć się dużo wcześniej. Warto wspomnieć, że jest to nie pierwsza inwestycja jakiej podejmuje się wykonawca. W swoim portfolio posiadający już prawie 90 zrealizowanych i oddanych do użytkowania tego typu projektów.

Trzymamy kciuki i z pewnością będziemy przyglądać się działaniom w terenie.

pisaliśmy o tym:

Knurów: Skate Park nabiera kształtów