KnurówSport i rekreacja

Knurów: APN Knurów vs MKS Concordia Knurów 4:2 – rocznik 2008/09

U16 Junior Młodszy B2 2008/09

Jeśli ktoś zastanawiał się, co dzieje się w sobotę wieczorem na Kompleksie Boisk to spieszymy z tłumaczeniem… APN grał mecz!

Nasi zawodnicy zaprosili na mecz swoich przyjaciół, a do tego obecni byli jak zwykle rodzice, wiec uzbierało się blisko 360 osób!

Jesteście wielcy, dziękujemy!! Dzięki wam, młodzi piłkarze mogli przeżyć namiastkę atmosfery jaka panuje na wielu stadionach PKO Ekstraklasa.

”Dziękuje rodzicom i grupie przyjaciół naszych zawodników którzy od pierwszej do ostatniej minuty kulturalnie pokazywali jak dobrze się bawić.

Taki był zamysł, by w sobotni wieczór zachęcić do przyjścia na Kompleks Boisk jak największą grupę osób, spopularyzować piłkę młodzieżową w Knurowie oraz finalnie zademonstrować swoje umiejętności. Mam nadzieję, iż moi zawodnicy zostawili po sobie równie dobre wrażenie jak świetni kibice. Dziękuje trenerowi Dawidowi za świetną koordynację wydarzenia oraz kierownikowi Mariuszowi za czuwanie nad bezpieczeństwem i organizacją! Drużynie Concordii gratuluję poczynionych postępów oraz życzę powodzenia w dalszych rozgrywkach” – opisuje wydarzenie trener Adrian Kasprzyk

09.09.2023 godz. 19:30

II Liga Wojewódzka B2

V kolejka

APN Knurów 4-2 MKS Concordia Knurów

Bramki dla APN Zdobywali:

3’ 1:0 Wiktor Sałapatek (as. Marcin Mrzygłód)

22’ 2:1 Kopeć Piotr (okienko z 25m)

38’ 3:1 Kamil Jędrzejewski

40’ 4:1 Łukasz Grzyb

Info: Akademia Piłki Nożnej w Knurowie