Rybniccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśnia przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w Rybniku na ulicy Zebrzydowickiej. Kierujący volkswagenem golfem zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem osobowym, którym kierowała 46-letnia kobieta. Niestety, 63-letni mężczyzna pomimo podjętej akcji reanimacyjnej zmarł. Na czas trwania policyjnych czynności na miejscu zdarzenia, ruch był całkowicie zablokowany.

Do wypadki doszło dzisiaj, około godziny 11.15 na ulicy Zebrzydowickiej. Jak ustalili policjanci z rybnickiej drogówki, kierujący volkswagenem golfem 63-latek, jadąc w kierunku Jejkowic z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwny pas drogi i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku seatem, którym kierowała 46-latka. Niestety, 63-letni mężczyzna pomimo podjętej akcji reanimacyjnej zmarł. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Do szpitala została przewieziona 46-letnia kobieta.

Na czas trwania policyjnych czynności na miejscu zdarzenia, ruch był całkowicie zablokowany. Droga przez ponad 2 godziny była nieprzejezdna. Rybniccy śledczy ustalają przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Info: KMP Rybnik