KMP Rybnik: Kierowco! Patrz na znaki!

0
95

Rybniccy policjanci apelują do kierowców, aby stosowali się do znaków drogowych. Niejednokrotnie brak ostrożności i jazda niezgodna z oznakowaniem prowadzi do tragedii. W sobotę, w rejonie skrzyżowania ulicy 3 Maja i Chrobrego doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że ich przyczyną było niezastosowanie się do znaku B-20 STOP.

Policjanci z rybnickiej drogówki apelują do kierowców o stosowanie się do znaków drogowych i ostrożność, a w miejscach szczególnie niebezpiecznych, takich jak skrzyżowania, o zmniejszenie prędkości i zwiększenie uwagi!

W sobotę, około godziny 20.00, w rejonie skrzyżowania ulicy 3 Maja z ulicą Chrobrego doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Kia, 26-latek nie zastosował się do znaku STOP i nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu ulicą Chrobrego, 31-letniemu kierującemu kią. W wyniku tego zdarzenia do szpitala został przewieziony 26-letni kierowca osobówki i 9-letnie dziecko. Uczestnicy tego wypadku byli trzeźwi. Śledczy wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here