Przed nami kolejny wakacyjny weekend i szansa na niezapomniane wrażenia muzyczne! Już w niedzielę 30 czerwca od godz. 20:00 pod sceną w Dolinie Trzech Stawów odbędzie koncert w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki.

W Katowicach wystąpią: Margaret, Red Lips, Leszcze, Natalia Zastępa, Shanguy, Afromental, Michał Szpak, IRA, Kasia Popowska, Gromee & Jesper Jenset, Formacja Nieżywych Schabuff, a także Bayer Full.

– Koncert jest wydarzeniem otwartym i bezpłatnym dla mieszkańców. Zachęcamy, by wybierając się w niedzielę na teren Doliny Trzech Stawów zrezygnować z podróży samochodem ponieważ część parkingów od strony ul. Francuskiej będzie wyłączona. Przypominamy także o rozwadze w zakresie pozostawiania pojazdów – w rejonie Doliny od samego rana zostaną skierowane dodatkowe patrole Straży Miejskiej, by podejmować szybką interwencję w przypadku  pojazdów zaparkowanych niezgodnie z oznakowaniem, bądź utrudniających przejazd lub wyjazd z posesji – mówi Ewa Lipka, rzecznik prasowy urzędu miasta Katowice.

Wakacyjna Trasa Dwójki to nie tylko możliwość wysłuchania przebojów plejady gwiazd, ale także szansa na podzielenie się z publicznością swoimi planami wakacyjnymi czy zdjęciami z letnich wojaży oraz pozdrowienie najbliższych na ekranie telewizora! Koncert w Katowicach poprowadzą Ida Nowakowska i Rafał Brzozowski, zaś relacje z backstage’u dla publiczności przekażą Mateusz Szymkowiak i Aleksander Sikora. Transmisja z wydarzenia już od 20:05 w TVP2 oraz na stronie TVP VOD.

Info: katowice.eu