InformacjeKnurówSport i rekreacja

Katowice/Knurów: MTS inauguruje rozgrywki halowe

Przed MTS-em Knurów intensywny weekend. Podopieczne trenera Oskara Radkiewicza w niedzielę zakończą występy na zielonej murawie i… jednocześnie rozpoczną rywalizację w hali. Choć rozgrywki I ligi futsalu kobiet zostały zainaugurowane tydzień temu, to dla zespołu z Knurowa nastąpi to dopiero teraz. Wszystko ze względu na brak możliwości połączenia gry zarówno na trawie oraz na parkiecie.

Pierwszym rywalem knurowskiej drużyny w nowym sezonie będzie ekipa AZS UŚ Katowice. W poprzedniej kampanii knurowianki zdołały w dwumeczu zdobyć wywalczyć komplet punktów. Wówczas MTS wygrał we własnej hali 3:1, a w rewanżu w Katowicach padł wynik 4:2 na korzyść zespołu z Knurowa.

Dla katowickiego AZS-u niedzielny mecz będzie również będzie pierwszym w tym sezonie. W pierwszej kolejce katowiczanki miały zmierzyć się z Girls Soccer Dream Academy Kalinów, ale spotkanie nie doszło do skutku. Wielce prawdopodobne, że zespół z województwa opolskiego nie przystąpi do rozgrywek.

Trudno więc powiedzieć w jakiej formie są obie ekipy. Zarówno dla AZS-u jak i MTS-u najbliższy mecz jest jedną wielką niewiadomą.

Początek niedzielnego spotkania o godzinie 17:00.

⚽️AZS UŚ Katowice – MTS Knurów
📅Niedziela, 29 października – godzina 17:00🕔
🏟Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 54 – Wojciecha 9, 40-474 Katowice