KnurówPilchowiceSport i rekreacja

IV liga: KS Concordia Knurów : LKS Wilki Wilcza 4:2

Z piekła do nieba – zwycięstwo Concordii Knurów.

Concordia Knurów – LKS Wilki Wilcza 4:2

W przeddzień świąt wielkanocnych to Concordia Knurów będzie miała większe powody do radości choć w 78 minucie można powiedzieć było już po meczu, przegrywaliśmy bowiem 0:2.
Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i nic nie zwiastowało tak wysokiego wyniku. Akcje były szarpane i było wiele niedokładności z obu stron. Wynik 0:0 odzwierciedlał wydarzenia na boisku.
Wszystko co w piłce piękne odbyło się dopiero w drugiej połowie. Po indywidualnych akcjach Dawida Gajewskiego Wilki prowadziły w meczu już 2:0.
Sygnał do ataku nastąpił w 79 minucie kiedy to Czerniak strzelił bramkę. Concordia uwierzyła w siebie. Nie pilnowany Górka strzałem z dystansu pokonał bramkarza gości i zrobiło się 2:2.
Concordia nie przestała atakować. Kolejną bramkę po faulu w polu karnym strzelił kapitan drużyny Michał Zieliński. Drużyna z Wilczy w tym momencie nie mogła uwierzyć w to co się stało. Wynik spotkania ustalił w 87 minucie Czerniak.

Mecz na pewno pokazał drzemiące spore możliwości w drużynie. Wysokie porażki w ostatnim czasie były z pewnością spowodowane słabą odpornością psychiczną. Zawodnicy Concordii mają potencjał który można wykorzystać i wygrywać kolejne spotkania, czego im życzymy.

53′ Gajewski 0:1
78′ Gajewski 0:2
79′ Czerniak 1:2
84′ Górka 2:2
85′ Zieliński 3 :2
87′ Czerniak 4:2

Concordia zagrała w składzie:
Stanek – Bociek, Mikulski, Gałach (Kominiak), Aoki Koji, Gajek (Mikulski Michał), Górka , Buchalik, Lipka( Antonowicz), Czerniak (Hałas), Zieliński

Relacja:   Artur Socha

Michał Zieliński i bramka z rzutu karnego na 3:2 w derbach regionu z Wilkami Wilcza.

Seniorzy Concordii Knurów w końcu mają powody do radości i mogli odtańczyć taniec zwycięzców.