Gwarek Ornontowice – Concordia Knurów 1:3 (1:0)

Trwa dobra passa zawodniczek Concordii Knurów, nasze panie wygrały trudne spotkanie wyjazdowe

Kobiecy zespół Concordii Knurów pokonał dziś po ciężkim boju Gwarek Ornontowice. Było to czwarte spotkanie wyjazdowe i czwarte zwycięstwo „w gościach”. Do przerwy przegrywaliśmy 1:0, ale druga odsłona należała już do naszych pań. Bramkę wyrównującą zdobyła w 42 minucie Natalia Spendel, a kolejne dwie dołożyła Roksana Olszak, która na placu boju pojawiła się w drugiej części gry. Jutro uchylimy rąbka tajemnicy jak wyglądało spotkanie, a dziś gratulujemy zwycięstwa i cieszymy się razem z Wami.

Concordia Knurów: Agnieszka Fliszkiewicz – Natalia Kleta (41’ Justyna Wanat), Natalia Spendel, Magdalena Stachnik, Barbara Iwańska, Marta Jastrzębska, Weronika Słupik (76’ Sabina Nowosielska), Agnieszka Ochota, Patrycja Biadacz, Sylwia Lorenz (41’ Roksana Olszak), Sabina Hadam (80’ Daria Szczygielska).
Ławka: Adrianna Czech, Monika Szeremeta, Nikola Pieczka.
Trener: Dariusz Szkatuła
II Trener: Joanna Szulc
Kierownik: Mirosław Czech