Interaktywne przedstawienie i cały dzień atrakcji! Poznaj dr Dolittle i spędź  fantastyczny czas na zakończenie ferii. Wstęp bezpłatny!

Szalony, zabawny, potrafiący porozumiewać się ze zwierzętami – znany na całym świecie – doktor Dolittle pojawi się w Gliwicach, w weekend kończący ferie zimowe. Zapraszamy najmłodszych na niepowtarzalny spektakl teatralny, któremu towarzyszyć będzie wiele dodatkowych rodzinnych zabaw i łamigłówek.

Wśród atrakcji m.in.
• Zupełnie nowe, pełne humoru, fantastycznych postaci i piosenek przedstawienie „Świat doktora Dolittle”(napisane specjalnie na potrzeby trasy)! Poznamy tajemnice życia egzotycznych zwierząt, odległe nieznane lądy i… papugę Polinezję, nieodłączną (złośliwą i przemądrzałą) przyjaciółkę Doktora Dolittle. Show ma charakter interaktywny. Doktor Dolittle wspólnie z publicznością wybierze na wieeeeelkim globusie miejsca, które dzieci odwiedzą podczas przedstawienia!

Interaktywne aktorskie przedstawienie „Świat Doktora Dolittle”: mnóstwo humoru, dobrej zabawy i piosenek oraz… papuga Polinezja! Spektakle o godzinach:
12:00, 13:30, 15:00, 16:30

• Wielka kolorowa gra w klasy!

• Koło Fortuny Doktora Dolittle – familijny quiz wiedzy o zwierzętach. W zabawie biorą udział dzieci i dorośli! Do wygrania fantastyczne bajkowe nagrody!

Zagraj z nami o godzinie: 11:20, 12:50, 14:20, 15:50, 17:20

• Wielkoformatowa kolorowanka „Świat zwierząt” – przez cały dzień wszyscy chętni (i dzieciaki, i dorośli!) mogą wziąć udział w kolorowaniu giga-kolorowanki!
A oprócz tego:
• Malowanie buziek i kolorowe tatuaże!

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Info: Europa Centralna