akcje charytatywneGliwiceInformacje

Gliwice: Wakacyjny spacer z psiakiem

Czworonogi z gliwickiego azylu w Sośnicy zapraszają na comiesięczny długi spacer. W ostatnią sobotę miesiąca, 29 czerwca odbędzie się sztandarowa impreza, a więc „Bieg na 6 łap”. Wydarzenie cieszy się dużą popularnością, co utwierdza w przekonaniu, że warto! To okazja, by lepiej poznać mieszkańców Schroniska dla zwierząt przy ul. Wschodniej 56.

Psiaki czekać będą na spacerowiczów od godziny 10:00 do 12:00. Warto zaopatrzyć się w dobry humor, odpowiednie obuwie, a przy okazji zabrać smakołyki dla czworonogów. Pamiętać należy o zapisach internetowych na to wydarzenie.

Formularz internetowy zostanie udostępniony we wtorek, 25 czerwca o godz. 12:00 na stronie www.mzuk.gliwice.pl. Po zapisach, w przeciągu kilku dni skontaktujemy się z osobami, które wezmą udział w biegu. Ilość miejsc na to wydarzenie jest ograniczona. Na bieg mogą zapisać się tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie, psy będą wydawane po okazaniu dokumentu tożsamości.

To czas wakacyjny, więc może warto zabrać czworonoga na spacer. Kto wie, może początkowa znajomość przerodzi się w adopcję? Jedno jest pewne – PSYjaciele ze Schroniska czekają!

Info: MZUK Gliwice